Kaune važiuoti taksi apsimoka labiau nei Vilniuje: kodėl?

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Artėjant didžiosioms metų šventėms kartu su kylančiu šurmuliu didmiesčius pradeda kamuoti vis intensyvesni transporto srautai. Dažnas, užuot važiavęs nuosavu automobiliu, ima žvalgytis alternatyvų, kaip greitai, patogiai ir saugiai nuvykti į norimą vietą. Taksi ir pavėžėjimo paslaugų teikėjai tikina, kad čia kauniečiai turi akivaizdžių pranašumų prieš sostinės gyventojus. Esą Kauno mieste kelionės vyksta greičiau ir atitinkamai kainuoja mažiau.

Didmiesčių skirtumai

„Nepaisant pavienių atvejų dėl susidarančių transporto spūsčių, Kaune eismas vyksta gana dinamiškai, todėl ir kelionės tikslas pasiekiamas greičiau bei paprasčiau. Piko metu vairuotojai dažnai renkasi alternatyvius maršrutus, o tai leidžia išvengti papildomų kaštų gaištant laiką gatvėse. Be to, kauniečiai jau gali atsikvėpti po intensyvaus gatvių tvarkymo periodo, todėl ir šis faktorius nebekelia papildomų kliūčių“, – laikinosios sostinės ypatumus apibūdino „eTAKSI“ platformą valdančios bendrovės „Oryo“ vadovas Laimonas Žmuidinavičius.

Pasak pašnekovo, visa tai pastebima teikiant taksi bei pavėžėjimo paslaugas, o palyginus kasdienę šios veiklos statistiką, išryškėja akivaizdūs didmiesčių skirtumai. Pavyzdžiui, Kaune klientai itin greitai sulaukia užsakyto automobilio, jų kelionės paprastai būna trumpesnės ir atitinkamai pigesnės.

Tuo galima nesunkiai įsitikinti patiems, mat preliminari paslaugos kaina, maršrutas ir trukmė visiems „eTAKSI“ programėlės vartotojams pateikiama dar užsakymo metu. Lygiai taip išmaniojo telefono ekrane galima gyvai stebėti, kur yra atvykstantis automobilis ir po kiek laiko jis bus vietoje. Pastarasis rodiklis Kaune itin aukštas ir dažniausiai pranokstantis konkurentus, mat „eTAKSI“ sistemą naudojančių vairuotojų gretos kasdien auga.

„Nuolat plečiame taksi bei pavežėjų tinklą rinkdamiesi tik patyrusius, atsakingus, nepriekaištingos reputacijos vairuotojus ir tuo pačiu stipriname savo teikiamų paslaugų kokybę. Ilgametė patirtis leidžia išlaikyti optimalų balansą tarp paslaugos kainos ir vairuotojams tenkančios uždarbio dalies. Šiai dienai drąsiai galime sakyti, kad čia mūsų veiklos modelis yra bemaž palankiausias“, – pridūrė L. Žmuidinavičius.

Prieššventinis suaktyvėjimas

Jau beveik dešimtmetį veikianti pirmoji Lietuvoje automatizuota taksi dispečerinės ir skambučių centro aplikacija „eTAKSI“ ne kartą apdovanota už inovacijas. Profesionalius taksi vairuotojus ir pavežėjus apjungusi platforma spėjo pelnyti ir laikinosios sostinės gyventojų bei miesto svečių pripažinimą.

Šiai dienai visoje Lietuvoje „eTAKSI“ paslaugomis naudojasi daugiau kaip trečdalis milijono vartotojų.
L. Žmuidinavičius prognozuoja, kad artėjantis prieššventinis laikotarpis taps nemenku iššūkiu, bet drauge tai bus proga vis didesniam klientų ratui išbandyti sparčiai populiarėjančią eTAKSI automobilio iškvietimo paslaugą.

Gruodį, Kaune įžiebus Kalėdų eglutę, keleivių maršrutai tradiciškai vis dažniau kryps Rotušės aikštės link arba atgal – iš Senamiesčio į namus.

Saugiau ir patogiau

Su „eTAKSI“ bendradarbiaujantys vairuotojai pasakoja, kad kalėdinėmis nuotaikomis gyvenantys miestiečiai savo pasirinkimą vykti taksi motyvuoja labai įvairiai. Vieniems tai yra galimybė šventiškai atsipalaiduoti, o kiti vengia sėsti prie vairo dėl papildomos rizikos slidžiuose žiemiškuose keliuose.

Be to, nuosavą automobilį palikus namie, nereikia rūpintis saugiu jo parkavimu ir išvengiama mokesčio už transporto priemonės stovėjimą, kuomet didmiesčiuose be rinkliavos dažnai neapsieinama net atokesnėse gatvelėse. Maža to, kai kur parkavimas mokamas visą parą. Būtent kauniečiams tai taps ypač aktualu vykstant į Rotušės aikštę pasimėgauti kalėdiniu miesteliu.

Tiesa, „eTAKSI“ paslaugų teikėjai pastebi dar vieną kauniečių išskirtinumą – lojalumą savo augintiniams. Keleiviai nevengia pasinaudoti galimybe drauge vežtis ir keturkojį. Tam tereikia iš anksto užsakyme pažymėti, jog keleivis ketina vykti su šunimi, taip pat turėti užtiesalą sėdynei uždengti bei dokumentus su duomenimis apie gyvūno sveikatos būklę ir skiepų žymomis.

Taigi čia išryškėja dar vienas privalumas, jog pilnaverčiais šeimos nariais tapusiems keturkojams neteks vienišiauti namie, o gali keliauti drauge su šeimininkais.

Sąžiningos veiklos garantija

Prekės ženklą „eTAKSI“ valdanti UAB „Oryo“ neseniai tapo pirmąja keleivių vežimo paslaugas teikiančia įmone, prisijungusia prie skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“.

Įmonė dar 2012 m. lapkritį tradicinį radijo ryšį pakeitė modernia taksi iškvietimo sistema, kur duomenų perdavimui naudojamas mobilusis ryšys ir internetas. Užsakyti „eTAKSI“ paslaugas galima ne vien mobiliąja programėle, bet ir telefonu, trumpąja SMS žinute arba internetu (www.etaksi.lt).

Inovatyvūs sprendimai leido užtikrinti skaidrią kainos skaičiavimo metodiką, optimaliai parinktą maršrutą ir kokybišką keleivių aptarnavimą, mat po kiekvienos kelionės klientai gali vertinti juos aptarnavusius vairuotojus palikdami savo atsiliepimus.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paaiškėjo, su kuo susigrums „Žalgiris“ LKL finale

Po smūgio Kauno rajone automobilis nulėkė nuo kelio

Didžiulė rekonstrukcija įsibėgėja: prie Kauno laukia nauji eismo pakeitimai

Kandidatų į Europos Parlamentą sąrašuose - žinomų kauniečių veidai

Palemono gyventojai niršta: „Kautra“ nusprendė iš mūsų pasityčioti?

Kauno oro uostas laukia milijoninių investicijų: pasidalino netolimos ateities vizija

Šalia Draugystės parko vairuotojai sutepė „sumuštinį“

Pareigūnai rado žmogžudyste įtariamo vyro kūną

Prie naujai statomo „Lidl“ - stipri avarija

Išbandė jėgas: policija ir medikai šturmavo Birštono gimnaziją