Atsigulę į palatą Kauno klinikinėje ligoninėje, pakraupo: ar čia išvis galima gydyti vaikus?

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kai kuriose Kauno ligoninėse sąlygos, kuriomis turi sveikti pacientai, atrodo, absoliučiai prasilenkia su šiuolaikinės gydymo įstaigos vaizdiniu. Kauno klinikinės ligoninės vaikų infekcinių ligų skyriuje kelias dienas praleidę skaitytojai „Kas vyksta Kaune“ papasakojo apie itin nemalonią patirtį.

„Gavau šoką pamatęs, kur mano sūnėnas praleido kelias dienas. Kauno Klinikine ligonine, infekcinių ligų vaikų skyrius. Nežinau, kodėl tas skyrius taip vadinasi – gal dėl to, kad atėjęs ten tikrai gali kokią infekcija pasigauti. Baisu!!!“ – kandžias įžvalgas savo „Facebook“ paskyroje liejo Giedrius, pridėjęs ir šūsnį fotografijų.

„Pažiūrėkit nuotraukas ir suprasit – kas nesupras, tam gydytis reikia, tik nevažiuokit ten“, – ironizavo vyras, tvirtinęs, kad vaikas gulėjo privačioje mokamoje palatoje. Visgi privatumu čia net nekvepėjo – užuolaidos esą kažkur dingusios, gulėdamas lovoje matai į virtuvę ateinančius pašalinius, kurie, savo ruožtu, žvelgia į mažuosius ligonius.

Giedriaus teigimu, vonioje nebuvo net muilo, o mokėti už komunalines paslaugas reikia, jeigu vaikui daugiau nei treji metai ir tėvai pasilieka su savo atžala. Vyriškis sakė nė negalvojęs, kad kažkur išvis gali būti tokios sąlygos.

Be to, anot skaitytojų, atsigulus į ligoninę gydytoja mestelėjo, kad vaikui reikalingų probiotikų žmonės neva turėjo atsivežti patys, nes vaikų infekcinių ligų skyrius jų neturi. Čia paaiškėjo, kad į krepšį būtų pravertę įsimesti ir termometrą – personalas kone iš geros valios jį „paskolino“.

„Plius vyksta statybos, dulkių pilna, jaučiamas cigarečių kvapas, turbūt, statybininkai tingi už ligoninės ribų išeiti parūkyti, nors visur ženklai stovi, kad ligoninės teritorijoje nerūkoma. Ar čia išvis galima vaikus gydyti?“ – paprasčiausios švaros, ką jau kalbėti apie sterilumą, stygiumi stebėjosi Giedrius.

Dėl sąlygų nurodytame skyriuje „Kas vyksta Kaune“ nusiuntė klausimus Kauno klinikinės ligoninės atstovams ryšiams su visuomene. Komentarą apie patalpų renovaciją galite peržiūrėti čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

237 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauniečiai perspėja – avarija Petrašiūnuose apsunkino eismą

Kviečia balsuoti: „Žalgiris“ ir Š. Jasikevičius pretenduoja į išskirtinius apdovanojimus

Vandališkas išpuolis Kaune: suniokota istorinę vertę turinti skulptūra (papildyta)

Metų automobilio Kaunui rinkimuose - pergalė dviguba persvara

Vagys apšvarino gyvenamąjį namą - išsinešė net klozetą

Trečiadienį dalis Kauno gyventojų liks be vandens: įspėja apie pablogėsiančią kokybę

Žmogų dėl pasakyto netinkamo žodžio nužudžiusiems vyrams - paskirta mažesnė bausmė

Kručinskai papasakojo apie psichologų teikiamą pagalbą: verkiu, o man liepia nupiešti namą

Kaune susikūrusi grupė nesupyktų, jei viena jų dainų taptų mūsų miesto himnu

Sunkiai sumuštos R. Mačiulytės skriaudiko skundas atsisuko prieš jį patį