Darbdaviui Kaune rėžęs, kokio atlyginimo nori, sulaukė netikėto atsakymo

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune dirbantis vyras su DELFI redakcija pasidalijo itin sėkminga perėjimo į kitą darbovietę istoriją. Direktoriui darbo pokalbio metu mestelėjęs, kiek norėtų uždirbti, skaitytojas nė nesitikėjo sulauksiąs pritarimo.

Dirbu vienoj reklamos įmonėje dizaineriu, gaunu aš tą 1000 Eur „į rankas“. Prieš tai dirbau kitoje – gavau 700 Eur ir maniau, kad čia visai gerai, nenorėjau keisti darbo, nes galvojau „na kas man daugiau mokės“.

Ir tas vergo mentalitetas laikė mane su tais 700 Eur dvejus metus vienoje vietoje, kol atsibodo ir pagalvojau „tiek to, einu kitur“. Nuėjau į kitą įmonę, į darbo pokalbį, o man ten taip lyg ir nepatinka, kažkoks bosas susiraukęs (gal bloga diena buvo).

Jis klausia manęs „Kiek algos norėsi?“, aš jam ir pasakiau, mano nuomone, nerealią sumą, maždaug, kad jei nepaims, tai visiškai nesvarbu: „1000 eurų“. Bosas man sako: „gerai, bandomuoju 1000, o paskui kalbėsim“. Akys man išsprogo, sakau „ok, tinka“.

Taigi jau dirbu ten pusę metų. Bandomasis seniai praėjo, alga nepadidėjo, bet vėl nedrįstu eiti klausti. Jaučiu, kad esu kvailelis, bet iš kitos pusės, mano manymu, visai čia gerai išėjo, ypač gyvenant Kaune.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Aktualiausia

Naujausios žinios

Senjorams – galimybė atnaujinti vairavimo įgūdžius

Advokatė atsakė į klausimą, iki kada tėvai turi išlaikyti savo vaikus

Kaune pristatoma Londone eksponuota tarptautinė paroda „Bėgimas su vilkais“

Padidėjusi oro tarša kietosiomis dalelėmis – geriau likti namuose

VDU atkūrimo 30-metis paminėtas be patoso: istoriją įamžino filme

„Kaunas Jazz 2019“ kviečia į pasaulinio garso atlikėjų pasirodymus

Šiltu oru besimėgaujantys kauniečiai pademonstravo išskirtinį stilių

Įžūliems pažeidėjams prabangių automobilių Kaune nereikia

Susidūrimas VI forto žiede: stoja eismas

Neatlaikęs gūsingo vėjo Kaune nuvirto medis