Gegužės 21-22 dienos Kaune – ne tik Hanza dienos (renginių programa)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šių metų Kauno miesto gimtadienį švęsime įspūdingai – mieste vyks ne tik tradicinės Hanza dienos, bet ir Gatvės muzikos diena bei Muziejų naktis – kasmetiniai renginiai, nepaliekantys abejingų. Tiesa, nederėtų pamiršti, jog tuo metu mieste vyks ir kitų renginių, kuriuos taip pat verta aplankyti.

Šeštadienis

Visus metus laukusiems festivalio „Kaunas Hanza dienos 2016“ – gera žinia, mat šįmet renginių – kaip niekad gausu. Nuo 10 valandos prie Kauno pilies šurmuliuos senovinių veiklų dirbtuvėlės, interaktyvios ekspozicijos, koncertai, tarptautinis riterių turnyras ir dar daug pramogų, o viską vainikuos 22:30 valandą prasidėsianti Kauno pilies šturmo inscenizacija ir šventinis fejerverkas (23 val. 15 min.).

Tuo tarpu kol pilies prieigose karaliaus viduramžių kultūra, Vilniaus gatvė ir Laisvės alėja pasiners į šiuolaikinės muzikos ritmus, mat čia vyks jau dešimtoje Gatvės muzikos diena. Itin džiugu, kad be gausaus muzikos entuziastų būrio šiemet į Kauną pasirodyti atvyks ir Jurgis Didžiulis su kolektyvu „Drum2gether“ bei atlikėjas Sasha Song. Gatvės muzikos dienos uždarymo koncertas prasidės 20 valandą. Tikslesnę informaciją apie tai, kur kokie atlikėjai koncertuos, rasite renginių kalendoriuje.

Automobilių entuziastus Kačerginės Nemuno žiedas kviečia į renginį „Autoreivas: Autoplius Fast Lap“, kuris prasidės 9 valandą ryto šeštadienį, tęsis naktį su naktinio drifto programa ir baigsis sekmadienį 19 valandą vakaro. Organizatoriai žada daug muzikos ir įspūdingų renginių visiems dalyviams.

Gegužės 21-ąją į Kaune vyks ir nuo 2005-ųjų organizuojama „Europos muziejų naktis“. Jos metu kauniečiams bei miesto svečiams nemokamai duris atvers daugiau nei 10 miesto muziejų, kurių dauguma lankytojus priims iki 24 valandos. Itin daug pramogų šįmet siūlo Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra Kaune, Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės, Lietuvos aviacijos ir Vytauto Didžiojo karo muziejai.

Na o šunų mylėtojų Birštono Vasaros estradoje šeštadienį ir sekmadienį lauks visų veislių šunų paroda.

Sekmadienis

Gegužės 22-ąją Kaune vyks paskutinieji „Kaunas Hanza dienos 2016“ renginiai. Trijų dienų šventę vainikuos nuo 18 valandos vyksiantis grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncertas, po kurio, apie 19:15, vyks Hanzos sąjungos vėliavos nuleidimo ceremonija.

Futbolo sirgaliai neturėtų praleisti S. Dariaus ir S. Girėno stadione vyksiančių rungtynių tarp Kauno „Stumbro“ ir Utenos „Utenio“. 17 valandą prasidedančios rungtynės – galimybė Kauno „Stumbrui“ pakilti į penktąją turnyrinės lentelės vietą.

Gyvūnų mylėtojams Lietuvos zoologijos sodas taip pat ruošia ypatingą programą, mat jame nuo 12 valandos vyks „Gyvūnų prižiūrėtojų diena“. Organizatoriai žada susirinkusiems daugiau papasakoti apie zebrus, kupranugarius, tigrus bei sudalyvauti žaidimuose bei pamokėlėse.

O kad netinkama apranga nesugadintų lauke vyksiančių renginių, siūlome kas 20 minučių atnaujinamą orų prognozę.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaunas ruošiasi pranešti blogą žinią: drastiškai augs šiukšlių išvežimo kainos

Kauno „Akropolyje“ vis dar neveikia „Maxima“ ir dalis kitų parduotuvių

Keturženklio kyšio paėmimu įtariamam Kauno pareigūnui - pratęstas suėmimas

Petrašiūnų žiede keičiama eismo tvarka

Kauniečiams bus pristatomi šimtamečių ąžuolų išsaugojimo darbai

Pareigūnų vaizdo įraše - girto „Mercedes-Benz“ vairuotojo gaudynės po visą Kauną

Kaunietis įspėja mamas su mažais vaikais: Kleboniškio miške būkite atsargios

Kauno „Akropolyje“ keturias dienas karaliaus pulas

Kaunietis: ar mažylių kasose privaloma užleisti eilę ir tokiems?

Siekiama pratęsti korupcija įtariamo Kauno policininko suėmimo terminą