Pasaulio muzikos festivalis užsuks ir į Kauną – Kas vyksta Kaune

Pasaulio muzikos festivalis užsuks ir į Kauną

Po trumpos vasariškos pertraukos, su džiaugsmu norime Jus pakviesti į kassavaitinį keturių world music koncertų maratoną! Į pirmąjį Lietuvoje world music festivalį „Pasaulio muzika gyvai’12” suvažiuos grupės iš skirtingų pasaulio kampelių: Portugalijos, Vengrijos, Jamaikos ir JAV!

Festivalį atidarys savotiškas klajojantis mini orkestras – „OqueStrada” – bene didžiausias pastarųjų metų atradimas iš Portugalijos, naujai perrašantis portugalijos muzikos tradicijas ir besimėgaujantis pelnytu pripažinimu namuose ir svetur. Raymond Wright – regio muzikos gerbėjams gerai pažįstamas atlikėjas iš egzotiškosios Jamaikos, turintis unikalius vokalinius gebėjimus ir dažnai muzikos kritikų statomas į vieną gretą su tokiais talentais kaip Luther Vandross, Beres Hammond, Luciano ar Barry White. Festivalyje koncertuosianti romų grupė iš Vengrijos „Romengo“ – viena ryškiausių savo žanro atstovių. Grupės albumas „Kétháné“ 2011 metais rugsėjo mėnesį pakliuvo į 5-tą World Music Charts Europe geriausių albumų sąrašo vietą. Režisieriaus E.Kusturicos, G.Bregovičiaus, Gogol Bordeo gerbėjams šis koncertas bus tikra dovana! Festivalis pasibaigs Sax Gordon (JAV), vieno energingiausių ir labiausiai jaudinančių saksofonistų šiuolaikinėje muzikos rinkoje pasirodymu. Su emocionalia ir virtuoziška saksofono fiesta – tinkama vasaros palydėtuvių šventė – garantuota!

Egzotiškas, įvairialypis, spalvingas, dovanojantis daug gerų emocijų! Toks žada būti naujas reiškinys Lietuvos muzikos padangėje – festivalis „Pasaulio muzika gyvai“!

Pirkdami bilietus, taip pat prisidėsite prie iniciatyvos padovanoti „SOS vaikų kaimui“ muzikinių instrumentų ir sudaryti sąlygas jų muzikiniam švietimui. Nuo kiekvieno bilieto bus skiriama net 8 proc. suma.

Festivalio koncertai vyks rugpjūčio 1-31 dienomis Vilniuje – Mokytojų namų kiemelyje, Kaune – Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje ir Palangoje „Birutės uoste“: „OqueStrada” – rugpjūčio 1-2 d. Vilniuje ir Palangoje, R. Wright – rugpjūčio 14-15 d. Kaune ir Vilniuje, „Romengo” – rugpjūčio 22-23 d. Vilniuje ir Kaune, Sax Gordon – rugpjūčio 29-30 d. Vilniuje ir Kaune. Bilietus galite įsigyti bilietai.lt kasose.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA