Nufilmavo, kaip atrodė susidūrimas, užblokavęs visą Kauną – Kas vyksta Kaune

Nufilmavo, kaip atrodė susidūrimas, užblokavęs visą Kauną

Ketvirtadienio rytą dėl susidūrimo ant Kleboniškio tilto Kaunas virto viena didele spūstimi. Gyventojai skundėsi, kad vėluoja ir į darbus, ir į oro uostą.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pasidalijo vaizdu, kuriame užfiksuota, kaip atrodė susidūrimas ir spūstis A1 kelyje.

Tuo metu kilometrinės spūstyje įstrigę vairuotojai „Kas vyksta Kaune“ grupėje ketvirtadienį dalijosi ir pasipiktinimais, ir šmaikščiomis nuotraukomis.

„Sninga nemoka važiuot. Lyja nemoka važiuot. Saulė šviečia nemoka važiuot. Meskit nuo tilto tuos laužus greičiau…“, – komentavo kauniečiai.

Avarija ant Kleboniškio tilto / „Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Dalis vairuotojų spėliojo, kad šįryt susidūrimas ant Kleboniškio tilto galėjo įvykti ir dėl pakeistos eismo tvarkos – naujų geltonų linijų.

Ketvirtadienį apie 09.37 val. vairuotojai informavo, kad Kauną sukausčiusios spūsties kaltininkai nuo Kleboniškio tilto pasitraukė, tačiau pranešta apie dar vieną eismo įvykį.

Klebonfesto“ avarijos ant tilto nėra! Bet yra nauja prieš tiltą!“ – rašoma „Kas vyksta Kaune“ grupėje.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA