Kaune atvira liepsna dega namas: išsiųstos visos tarnybos – Kas vyksta Kaune

Kaune atvira liepsna dega namas: išsiųstos visos tarnybos papildyta

Ketvirtadienio rytą Kaune užsiliepsnojo namas, praneša Bendrasis pagalbos centras.

„Kaniukuose stipriai dega namas. „Klebonfestas“ šiandien ne visos naujienos“, – juodų dūmų nuotrauka ketvirtadienio rytą dalijosi skaitytojas. Anot kauniečių, į dangų kylantys dūmai matyti net iš Santakos parko.

Dar viena kaunietė informavo, kad į nelaimės vietą skubėjo kelios ugniagesių brigados.

„Kas vyksta Kaune? Susirūpinusi kaunietė, jau 5 gaisrinės pralėkė Raudondvario pl.“, – ketvirtadienio rytą teiravosi moteris.

Gaisras / Skaitytojos nuotr.

Kaip naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo Bendrasis pagalbos centras, šiandien 9.00 val. skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Kauno mieste, Vytauto gatvėje, atvira liepsna dega namas.

Į įvykio vietą išsiųstos, Kauno priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Kauno apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai, Kauno apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Papildyta 10.51 val.

Kaip Eltai sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė, gaisras likviduotas 9 val. 52 min.

Gaisro metu žmonės nenukentėjo.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA