Miško proskynoje – piknikas, amatai ir bendruomeniškumo dvasia

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kur geriau pasidžiaugti tokiu dosniu rudeniu nei gamtoje? Kur geriau užkalbinti kaimyną ar nepažįstamąjį nei piknike? Jau šį šeštadienį, miško proskynoje, Girios gatvėje, „Gyvenu miške“ projekto namų teritorijoje bus ir viena, ir kita – žavingas gamtos kampelis ir būrys skanaujančių nepažįstamųjų. Atviras renginys ‒ piknikas visiems „Mezgam ryšį. Brunch’as miške”.

Netradicinis būdas sutelkti bendruomenes

„Brunch’as miške“ skirtas tiems, kurie neabejingi ne tik pramogoms, bet ir šalia gyvenančiam kaimynui. Galbūt jau seniai trokštate save jam pristatyti ar šio to paklausti? O gal mėgaujatės aktyviai bendraudami ir megzdami naujus ryšius? Tuomet Brunch’as ‒ tam tinkama vieta.

Renginio organizatoriai, „011“ ‒ nekilnojamo turto kompanija, šiuo netradiciniu pikniku ragina telktis į bendruomenes ir drąsiau pažinti vienas kitą, pasipasakojant apie savo amatus, darbus bei pomėgius. Juk taip dažnai nežinome, kas gyvena šalia, o ką jau kalbėti apie kiek tolėliau gyvenantį kaimyną.

Dvi idėjos – rezultatas vienas

Pikniką vienija dvi esminės idėjos: tai Brunch’as ‒ mėgavimasis gardžiu maistu, kasdieniškai bendraujant neformalioje aplinkoje. „Mezgam ryšį“ dalis, kuomet kiekvienas norintis turės galimybę pristatyti savo amatą, darbą, produktą ar paslaugą, o gal ir hobį, tikint, jog tai kuo užsiimame ‒ bent iš dalies atspindi tai, kas esame.

Tad renginyje išvysime pačių įvairiausių profesijų ir pomėgių atstovų, žadančių įtraukiančių savo veiklos pristatymų: nuo Kauno apskrities VPK bendruomenės pareigūnų bei amerikietiško futbolo komandos „Dukes“ iki Kyokushin kovos menų sportininkų.

Trokštantys netradicinių pramogų galės pasimokyti muilo burbulų gamybos ar išbandyti save keramikos užsiėmimuose, o tėveliai drąsinami atsivesti ir mažuosius – viename iš „Gyvenu miške“ projekto namų vaikams bus įrengta kino salė su filmukais ir spragėsiais, netrūks ir balionų bei kitų smagių pramogų.

Mėgstantiems ypatingai akyvią veiklą ar net ir savaitgaliais negalintiems be sporto – lauks profesionalaus trenerio mankšta. Tad pikniko metu užsiėmimų atras kiekvienas – jei ne save pristatyti, tai susipažinti, maloniai, smagiai ir skaniai pamiškėje praleisti šeštadienio popietę. Svarbiausia, jog visi čia susirenka tam, kad kažkuo pasidžiaugtų bei pasidalintų ‒ informacija, idėjomis, šiluma ar gera nuotaika.

Renginys atviras visiems

Renginio organizatoriai teigia tikintys tokių renginių poreikiu, prasmingumu bei ilgalaikiu tęstinumu. Jie pastebi, jog nepažįstami žmonės vis noriau jungiasi į bendruomenes ir leidžia laiką kartu. Jei tuo tikite ir jūs, kviečiame dalyvauti ‒ su savimi pakaks pasiimti stalą, kėdžių, baltą staltiesę ir, žinoma, gardumynus, kuriais vaišinsitės ar vaišinsite kitus. Tuo tarpu, dviračių turėtojai kviečiami atsigabenti savo transporto priemonę, nes renginio metu vyks ir dviračių žymėjimas.

Na, o jei neturite lengvai transportuojamo stalo? Ne bėda. Šventės organizatoriai pažadėjo, kad prie ko atsisėsti tikrai bus, o garuojančios kavos ir kvepiančio pyrago užteks visiems. Tad griebk namiškius, kviesk kaimynus, nepamiršk keleto kėdžių ir visi susitikime renginyje Girios g. miško proskynoje, „Gyvenu miške” projekto namų teritorijoje rugsėjo 15 dieną, 11 valandą.

Prisijungti kviečiame bet kuriuo metu – pramogos vyks iki 16 val. Renginys nemokamas ir atviras visiems, o norintys prisistatyti ar turintys gražių idėjų, kviečiami kreiptis nurodytais kontaktais: el. paštu ‒ info@011.lt, arba telefono numeriu ‒ 8 649 110111. Renginio ieškokite ir „Facebook“ – „Mezgam ryšį. Brunch’as miške“.

13 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Šaltis trečiadienio naktį stingdys be gailesčio

Dešimtmetis vlogeris iš Kauno prisipažįsta, kad mokytis tikybos buvo neįdomu (video)

Kaunietė R. Bogušienė atkirto ministerijai: čia keroja korupcija ir yra klaidinami žmonės

Užsienio investuotojai tempo nemažina: šalia Kauno atidarytas logistikos centras už 20 mln. eurų

Aliarmas Šančiuose: prie „Pūko“ radijo stoties sukiojosi policijos ir greitosios ekipažai

Vilijampolėje įvyko sprogimas, pritraukęs gausias tarnybų pajėgas

Naujas siūlymas Seime – prošvaistė į pigesnius maisto produktus?

Viltis nuteistiesiems iki gyvos galvos – tartasi dėl naujo įstatymo

Rado priežastį, kodėl Kaune dingsta elektra – kalti vagys

Pareigūnai aiškinasi, kas neatsispyrė svetimoje piniginėje buvusiai apvaliai sumelei