Tuo pačiu metu kaip „Kaunas Pride“ – alternatyvus renginys Draugystės parke – Kas vyksta Kaune

Tuo pačiu metu kaip „Kaunas Pride“ – alternatyvus renginys Draugystės parke

Draugystės parkas / R. Tenio nuotr.

Kol viso Kauno ir Lietuvos akys bėgant paskutinėms valandoms iki LGBTQ+ eitynių krypsta į Laisvės alėją, kitoje miesto dalyje šeštadienį rengiama Šeimų bendrystės diena. Draugystės parke vyks įvairūs edukaciniai ir laisvalaikio užsiėmimai, į kuriuos kviečiamos šeimos iš Kauno ir kitų miestų.

„Kauno švara“ išsidirbinėja. Draugystės parke stato savo konteinerius prie skulptūros motinai su vaiku“, – penktadienį prie Broniaus Zalenso skulptūros „Švelnumas“ išrikiuotais konteineriais piktinosi „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Bendrovės viešųjų ryšių specialistas Jonas Tumpa portalui paaiškino, kad konteineriai šioje vietoje pastatyti laikinai, pagal specialų Šeimų bendrystės dienos organizatorių užsakymą. Pasibaigus renginiui, atliekų talpos bus išvežtos.

Konteineriai Draugystės parke / Skaitytojo nuotr.

Piknikas Draugystės parke vyks rugsėjo 4 d., nuo 12 iki 14 val. Į šią bendrystės šventę, kurioje, anot organizatorių, daugiausia dėmesio bus skiriama šeimų ir vaikų programai bei šeimų organizacijų prisistatymui, kviečiami miesto gyventojai ir svečiai, ypač šeimos.

Pasak rengėjų, Laisvės alėjoje šeštadienio vidurdienį numatytos eitynės kelia daug aistrų ir priešpriešos. Šiuo sumaišties metu esą ypač svarbu telktis, skleisti ramybę ir šviesą. Todėl, siekiant išvengti dar didesnio visuomenės skaldymo, šeimos kviečiamos tiesiog taikiam pasibuvimui kartu.

„Tai galimybė švęsti šeimą ir priminti jos svarbą visuomenei ir valdžios žmonėms. Šventei pasirinkome pikniko formą, kur šeimos galės smagiai praleisti laiką ir tuo pačiu taikiu būdu išreikšti savo poziciją dėl prigimtinės šeimos vertės ir jos palaikymo visuomenėje“ – portale tiesos.lt cituojama Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos pirmininkė Violeta Vasiliauskienė.

Kaip nurodoma renginio programoje, Draugystės parke vyks piešimas, muilo burbulų pūtimas, įvairūs rankdarbiai, dailės užsiėmimai, kryžiažodžių turnyras, bendradarbiavimą skatinantys žaidimai šeimoms ir kitos įtraukiančios veiklos.

Kauniečiai raginami atsinešti pledus ir pasiruošti smagiai praleisti kelias valandas atvirame ore. Renginį organizuoja Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija, Lietuvos tėvų forumas, Kauno miesto savivaldybės šeimos taryba, Sąjunga „Vardan šeimos“ ir VšĮ Šeimų centras „Būkime kartu“.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.