Lotynų muzikos superžvaigždė J Balvin Kaune surengė karštą vakarėlį – Kas vyksta Kaune

Lotynų muzikos superžvaigždė J Balvin Kaune surengė karštą vakarėlį

J Balvin koncertas Kaune / E. Sabaliauskaitės ir L.  Grušecko nuotr.
J Balvin koncertas Kaune / E. Sabaliauskaitės ir L. Grušecko nuotr.

Šeštadienį (gegužės 18 d.) didžiausią šalyje „Žalgirio“ areną Kaune sprogdino lotynų muzikos ritmai – čia koncertą surengė pasaulinė muzikos superžvaigždė J Balvin. Karščiausiu metų šou pretenduojantis tapti koncertas buvo pasaulinių gastrolių „Que Bueno Volver A Verte“ dalis. Pirmąkart Lietuvoje koncertavęs muzikos apdovanojimų rekordininkas J Balvin, kurio įrašai pasaulyje parduoti didesniu nei 35 mln. tiražu, atliko didžiausius savo hitus ir naujausias dainas.

Vieno populiariausio lotynų muzikos atlikėjo J Balvin muzikos vakarą arenoje pradėjo sparčiai populiarėjanti dainininkė ir dainų autorė Judeline, kuriai buvo patikėta pradėti įspūdingą J Balvin šou.

21-erių metų atlikėja, kurios tikrasis vardas yra Lara Fernandez Castrelo, gimė Andalūzijos regione Ispanijoje. Sulaukusi 17-os metų, Judeline persikėlė gyventi į Madridą, kur lankė artistiškumo pamokas ir pasirinko muziką, rašoma „Live Nation Lietuva“ pranešime žiniasklaidai.

2023 m. Judeline pasirašė sutartį su didžiausios pasaulyje muzikos kompanijos „Universal Music Group” padaliniu „Interscope Records“, su buvo pradėta vadinti naujausia ispanų popmuzikos viltimi, kurią jau pastebėjo tokios žvaigždės kaip Rosalía ir Bad Bunny.

Gerai apšilusią publiką vėliau kaitino DJ Jovani. Jonas Nainys-Jovani, kaip populiaraus didžėjų dueto „Radistai“ narys, yra puikiai žinomas elektroninės muzikos mėgėjams. Jovani yra išleidęs daugybę didelės sėkmės sulaukusių hitų, atlikėją socialiniuose tinkluose seka šimtatūkstantinė gerbėjų armija, o hitų vaizdo klipai peržiūrėti šimtus milijonų kartų. Jovani buvo vienas nedaugelio mūsų šalies elektroninės muzikos atlikėjų, su kuriuo sutartį pasirašė „Warner Music Group“.

Netrukus žiūrovus pasveikino pagrindinė koncerto žvaigždė – reggaeton muzikos princu tituluojamas J Balvin. „Kaunas!“ – garsiai ištaręs atlikėjas surengė tikrą lotynų muzikos fiestą.

Lotynų Amerikos žvaigždė dažnai kartojo žodį „ačiū“ kurį kaskart publika pasitiko audringu triukšmu. „Nuostabu girdėti, kad jūs mylite latino muziką“ – i žiūrovus kreipėsi José Álvaro Osorio Balvín, profesionaliai žinomas kaip J Balvin, kuris šiandien yra bene populiariausias Kolumbijos dainininkas.

Skaičiuojama, kad jo parduotų įrašų skaičius yra didesnis nei 35 mln. J Balvin laimėjo vienuolika „Billboard Latin Music Awards“, šešis „Latin Grammy“ apdovanojimus, penkis „MTV“ vaizdo muzikos apdovanojimus, septynis „Latin American Music Awards“ muzikos apdovanojimus ir buvo pristatytas keturiems „Grammy“ apdovanojimams.

J Balvin atliko beveik tris dešimtis kūrinių, todėl gerbėjai išgirdo ne tik naujausias, bet ir visas populiariausias atlikėjo dainas. Kauno „Žalgirio“ arenos stogas kilnojosi publikai šėlstant skambant didžiausiems J Balvin hitams „Mi Gente“, „Colmillo“, „Dientes“, „6 AM“, „Ay Vamos“, „X”, „I Like It“, „Amarillo“, „Safari“, „Ritmo (Bad Boys For Life)“, „Tripple S“ ir daugeliui kitų.

Karščiausiu metų reggaeton šou pretenduojantį tapti ryškiausios lotynų muzikos superžvaigždės J Balvin koncertą Lietuvoje pristatė didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA