Piktinasi skaitytojas: kaip praeiti pėstiesiems?

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Beveik prieš du mėnesius prasidėję Dainavos parko rekonstrukcijos darbai jo kraštine žygiuojantiems pėstiesiems kelia netikėtų kliūčių, teršiama ir važiuojamoji gatvės dalis.

„Gal galit pasakyti, kaip pėstiesiems praeiti? Ir ar galima dumblinais ratais ant važiuojamosios dalies važiuoti?“ – klausė su takelį užpylusia purvo vonia susidūręs „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas.

Šį atvejį jis užfiksavo nežymėtoje gatvelėje, einančioje palei parko rytinį kraštą – vienas jos galas išeina į V. Krėvės prospektą, kitas – į Taikos prospektą. Norint sėkmingai įveikti šį asfaltuotą pėsčiųjų tako ruožą, rodosi, praverstų botai. Teršiama ir važiuojamoji kelio dalis, o taką ir gatvę skirianti žolės juosta pavirtusi atvirais arimais.

Statybų aikštelė, žinoma, negali būti sterilia vieta, o rekonstruojamame parke nereikėtų stebėtis laikinai suniokotais žaliaisiais plotais, tačiau reikia priminti, kad kelio dangos užteršimas pagal LR Administracinių nusižengimų kodekso 459 straipsnį užtraukia 300-560 eurų baudą.

Kaip rašė „Kas vyksta Kaune“, rekonstruojamame Draugystės parke bus įrengtos paplūdimio tinklinio, krepšinio, parkūro aikštelės. Kauniečiai naujajame parke taip pat galės žaisti stalo tenisą, petankę, naudotis 1,5 km ilgio bėgimo-ėjimo trasa. Parke bus įrengtos treniruoklių stotelės, savo vietą atras ir riedutininkai bei riedlentininkai, kuriems iškils ekstremalaus sporto aikštelė. rekonstrukciją numatyta užbaigti per 12 mėnesių. Iš viso parko sutvarkymo ir priežiūros darbams skirta beveik 1,6 mln. eurų.

Nepraėjo be pasipriešinimo ir rekonstrukcijos pradžia – parko prieigose gyvenantys kauniečiai teigė, kad jie nebuvo pakankamai informuoti apie atliksimus darbus, piestu stojo prieš želdinių kirtimą. Daugiau apie rezistenciją skaitykite čia.

80 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauniečio kritika sudomino ekspertus: dėl trūkumų sustabdyta atrakciono veikla

Kauno „Toyota“ atstovybė pelnė prestižinį klientų aptarnavimo apdovanojimą

Fiksuoja skaitytojai: Aleksote, netoli aerodoromo, degė autobusas

Nepaliko vietų dvejonėms: žalgiriečiai namų aikštelėje šventė pergalę (foto)

Banko gretas papildė nauji kolektyvo nariai – Šuns dienos proga „įdarbino“ augintinius (foto)

Kauniečiai sukruto: kokie darbai vyksta Kauno pilies žiede?

Laisvės alėjos rekonstrukcijos projekto pristatymą transliuos portalas „Kas vyksta Kaune“

Ne visi palaiko idėją „CityBee“ automobiliuose įdiegti alkoblokus

Teisingumo ministrę iš posto išvertusiai kaunietei R. Kazėnienei – 6 tūks. eurų ieškinys

Kėdainiams teks palaukti – pirmiausiai suklestės Kaunas