Kas vyks Kaune šią savaitę? (gruodžio 4-8 d.)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Snieguotoji 49-oji metų savaitė tikrai nesuteiks priežasčių užmigti žiemos miegu – nors metai ir artėja prie pabaigos, tačiau gyvenimas nesustoja. Kaune šią savaitę toliau bus galima krėstis šventine nuotaika ir pasidžiaugti gerais besibaigiančių metų aspektais.

Tiesa, pirmadienį pasitikęs snieguotas vaizdas ilgai nedžiugins – savaitės pradžioje spustelėjęs šaltukas, sinoptikų teigimu, pasitrauks. Ir nors naktimis temperatūra svyruos apie nulį, dienomis oro temperatūra laikysis teigiamoje termometro pusėje. Detalesnę orų prognozę galite rasti čia.

Šaltis Kauno neišgąsdino ir pirmadienį netrūko veiksmo – dėl eglutės ir toliau nerimo aistros, tačiau paaiškėjo, kiek iš tikrųjų kainavo eglutė ir jos įžiebimas. Pirmadienis leido ir užmesti žvilgsnį į ateitį – Kauno savivaldybė pristatė naujojo Kėdainių tilto vizualicijas, o populiariausio Kauno regiono festivalio „Granatos live“ organizatoriai paskelbė svarbiausias detales apie 2018-aisiais vyksiantį festivalį.

Antradienį Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis po vizito Vilniuje dalyvaus iškilmingoje gabių vaikų pagerbimo šventėje. Mero pavaduotojas Povilas Mačiulis dėlios įvairius akcentus konkurso „Kauno akcentai“ susitikime, o vėliau spręs klausimus, susijusius su automobiklių parkavimu Kauno mieste, tad galime tikėtis teigiamų pokyčių.

Šventines nuotaikas toliau kurstys Garliavos bendruomenė, nes būtent čia antradienio vakarą sužibs pagrindinis Kalėdinis simbolis. Daugiau informacijos apie renginį skaitykite čia.

Trečiadienį meras vėl leis Vilniuje, o ką jis ten veikė, sužinosime išvydę televizoriaus ekranuose – meras šįkart filmuosis laidose „KK2“ ir „Dėmesio centre“. Vicemeras P. Mačiulis tuo tarpu dalyvaus diskusijoje dėl Kauno regiono prioritetų specializacijos krypčių išskyrimo, o kitas vicemeras Simonas Kairys savo nuomonę išsakys darbo grupės Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti posėdžio metu.

Su nekantrumu trečiadienio laukia ir Kauno rajonas. Valstybinis turizmo departamentas skelbs metų apdovanojimus. Kauno rajono Turizmo ir verslo informacijos centras – vienas iš nominantų.

Savaitei artėjant prie pabaigos, ketvirtadienį, meras dalyvaus Kauno aukštųjų mokyklų tinklo urbanistinio vystymo galimybių studijos rezultatų pristatyme, o palaikydama mokslinę dienos spalvą, Vilniaus dizaino kolegija kauniečius bei miesto svečius pakvies į „Kaunas 3000“ – projektą, skirta miesto ateities vizijoms kurti. Daugiau apie renginį skaitykite čia.

Penktadienį meras taps dar vieno įvykio liudininku – savaitės pabaigoje įvyks Kauno kogeneracinės jėgainės statybų aikštelės atidarymo ceremonija. O miesto centre lengvai padvelks mandarinais – būtent tokio pavadinimo mugė įsisuks „Happspace“ patalpose. Daugiau apie mugę skaitykite čia.

Bet apie penktadienį plačiau – savaitgalio renginių apžvalgoje. O jeigu jau dabar kirba noras susiplanuoti savaitgalį, renginių kalendorių rasite čia.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nusikaltimas kelyje: siūloma ilginti terminą vairavimo teisės atėmimui

Kauniečiai renka vietą, kurioje atsiras naujos vaizdo kameros (balsavimas tęsiasi)

Kaunas – Lietuvos valstybės verslo lopšys

Praneša skaitytojai: judrioje Kauno gatvėje neveikia šviesoforai - darosi spūstys

Palengvins naštą valstybei: siūlo privalomai registruoti ir ženklinti naminius gyvūnus

Šie metai SEB bankui Kaune - persikraustymo metas: keičiasi dar vieno filialo adresas

Kauno meras V. Matijošaitis atsiprašė už ne vietoje ir ne laiku pakeltą nykštį

Nepaiso įspėjimų dėl PVM maisto produktams - siūlo naują lengvatą

Šventinį savaitgalį mirtis užklupo tris žmones

Siūloma leisti laisviau prekiauti nereceptiniais vaistais