Kaune – įmonės apgultis: neįleisti pro duris, FNTT pareigūnai į 2 aukštą lipo ugniagesių kopėčiomis   – Kas vyksta Kaune

Kaune – įmonės apgultis: neįleisti pro duris, FNTT pareigūnai į 2 aukštą lipo ugniagesių kopėčiomis  

Lrytas.lt 2024/04/17 11:43

Kaune, Panemunės mikrorajone, teisėsaugos pareigūnai surengė netikėtą reidą į privačią įmonę – kadangi durų niekas neatvėrė, teko į talką kviesti ugniagesius.

Neįprastas iškvietimas buvo gautas ankstų antradienio rytą, prieš pat aštuonias.

Vaidilos gatvėje įsikūrusios firmos darbuotojams neįleidus Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnų, pastarieji, ilgai nelaukę, kreipėsi pagalbos į ugniagesių tarnybą.

Atvykus autocisternai, ugniagesiai pastatė prie pastato 2 aukšto lango ištraukiamąsias kopėčias.

FNTT atstovui užlipus į viršų ir pabeldus į langą, viduje buvę įmonės darbuotojai duris visgi atidarė patys.

Šiuo metu yra atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl galimai padarytų finansinių nusikaltimų. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Europos prokuratūra, kurioje dirba deleguotieji Lietuvos prokurorai.

Pagal kokius Baudžiamojo kodekso straipsnius atliekamas tyrimas, su kokia užsienio šalimi jis gali būti susijęs ir kokios galimai pasisavintos sumos minimos byloje, kol kas neatskleidžiama.

„FNTT pareigūnai, siekdami, kad numatyti procesiniai veiksmai būtų įvykdyti, retkarčiais pasitelkia kitų tarnybų, šiuo atveju Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, pagalbą. Tokia bendradarbiavimo praktika, esant poreikiui, yra įprasta. Detalesnės informacijos apie vakar vykdytus procesinius veiksmus šiuo metu pateikti negalime“, – teigiama Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Modestos Zdanauskaitės trečiadienį atsiųstame komentare portalui lrytas.lt.

Portalo žiniomis, tyrime dėl galimų machinacijų figūruoja didelės sumos.

Prieš kelias savaites buvo paskelbta apie atliekama tyrimą dėl galimo sukčiavimo dideliu mastu Darbo partijoje, kuriam vadovauja Europos deleguotųjų prokurorų biuras Lietuvoje.

Portalo šaltinių tvirtinimu, dabartinis tyrimas Kaune nėra susijęs su nauja Darbo partijos byla ir politiniais procesais apskritai.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA