Paskelbtos „SEL“ koncertų datos: didysis koncertas vyks ir Kaune – Kas vyksta Kaune

Paskelbtos „SEL“ koncertų datos: didysis koncertas vyks ir Kaune

delfi.lt 2024/04/10 12:12
/ Indrė Pix, Fotokadras nuotr.

Praėjusiais metais į istoriją patekusį rekordinį pasirodymą Kauno Dariaus ir Girėno stadione pirmoji surengusi grupė „SEL“ sustoti bei nuleisti kokybės kartelės nesiruošia – gerbėjai jau šluoja bilietus į gruodžio 14 dieną vyksiantį šou Kauno „Žalgirio“ arenoje. Koncertas vyks 360 laipsnių principu – suprojektuota netradicinė scena bus sumontuota salės viduryje, čia įvyks tai, ko publika jau seniai laukia – bus pristatytas naujasis „SEL“ albumas. Tačiau Egidijus Dragūnas yra suplanavęs ir kitus grupės pasirodymus tiek mažesniuose Lietuvos miestuose, tiek užsienyje.

„Pagrindinį dėmesį koncentruojame į šou Kaune, tai bus lyg finalinis šių metų akordas, ne tik įspūdingai užbaigsiantis šiuos metus, bet ir pažymėsiantis didžiulį įvykį grupės istorijoje – naują albumą. 2024-ieji „SEL“ grupei bus įsimintini, pasistengsime, kad jie tokie būtų ir gerbėjams“, – pranešime spaudai sako Egidijus Dragūnas.

Jam pasiruošti grupė „SEL“ turės lygiai metus: įspūdingas, pilnas naujų moderniausių sprendimų renginys, planuojama, pagerins arenos lankomumo rekordą.

„Šou planuojamas be galo sudėtingas, nes jį labai bus sunku įgarsinti. Pavyzdžiui, jei norite įsivaizduoti, kas vyks, padauginkite matytas vizualizacijas iš keturių, nes visą vaizdą rodysime iš keturių pusių. Koncerte mes padarysime ne tik tokį vaizdą, bet ir 360 laipsnių erdvinį garsą. To arenose Lietuvoje dar nebuvo“, – savo užmojus šiek tiek atskleidžia Selas.

Tačiau susitikimų su gerbėjais bus ir daugiau, o kai kurie planuojami labai ribotam žmonių kiekiui – naktiniuose klubuose. Patvirtinta, kad „SEL“ balandžio 19 dieną pasirodys Panevėžyje, balandžio 20 dieną Marijampolėje, liepos 13-ąją šokdins pajūrį Klaipėdos vasaros estradoje. Duoklę grupė atiduos ir užsienio publikai: spalio 18-19 dienomis koncertuos Londone, lapkričio 9 dieną Čikagoje, lapkričio 16 dieną Dubline. O tuomet, gruodžio 14-ąją, griausmingai sugrįš į Kauno „Žalgirio“ areną.

„Koncertai skirsis ne tik scenų dydžiu, bet ir koncepcija. Naktiniuose klubuose rengiami šou intymesni, atsiduriame arčiau gerbėjų tarsi dainuotume kiekvienam atskirai. Klaipėdos estradoje visai kitoks pojūtis, juk šou vyksta vasarą, dauguma atostogauja, galima atsipalaiduoti ir pasileisti plaukus. Su gerbėjais užsienyje susitikimai dar kitokie, puikiai galima jausti jų ilgesį viskam, kas susiję su Lietuva, na, o Kaune šou arenoje bus ne šiaip koncertas, bet ir naujo albumo pristatymas, tad ilgai svarstyti, ar dalyvausite, tikrai neverta. „SEL“ šou po to aptarinėja visa Lietuva“, – šypsosi E. Dragūnas.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA