Gimtadienį švenčianti N. Bunkė ruošia kosminę šventę gerbėjams | Kas vyksta Kaune

Gimtadienį švenčianti N. Bunkė ruošia kosminę šventę gerbėjams

delfi.lt 2024/02/05 17:19
Natalija Bunkė / R. Tenio nuotr.

Šiandien gimtadienį švenčia viena ryškiausių Lietuvos popmuzikos žvaigždžių Natalija Bunkė. 1983-ųjų metų vasario 5-ąją dieną Kaune gimusi dainininkė intensyviai ruošiasi finaliniam grandiozinių gastrolių „Kosmosas“ šou. Kosminę šventę gerbėjams žadanti Natalija Bunkė didžiausio karjeroje turo baigiamąjį koncertą surengs jau vasario 10-ąją dieną Kaune.

„Didžiausią gyvenimo dovaną jau gavau. Turiu tiek daug ištikimų gerbėjų, kurie keliauja kartu mano muzikos keliu. Šiais metais supratau kog jūsų žymiai daugiau nei įsivaizdavau. Atšvęsime mano gimtadienį trankiai vasario 10 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune“, – daugiatūkstantinę minią gerbėjų į savo koncertą kviečia Natalija Bunkė.

Didžiausias pajėgas ir visą dėmesį koncertui Kaune skirianti Natalija Bunkė džiaugiasi, kad jos pasirodymus didžiuosiuose šalies miestuose jau aplankė didžiulis skaičius žiūrovų.

„Vos įžengus į sceną viskas stojo į savo vietas, mėgavausi sklandžiai išpildytu šou. Ypatingai nustebino Klaipėda, į kur vykusį koncertą buvo išpirkti beveik visi bilietai. Be to, uostamiestyje vykusiame koncerte vienas žiūrovas pasipiršo mylimajai, kas mane labai sujaudino.

„Ypatingai nustebino Klaipėda, į kur vykusį koncertą buvo išpirkti beveik visi bilietai. Be to, uostamiestyje vykusiame koncerte vienas žiūrovas pasipiršo mylimajai, kas mane labai sujaudino. Mane labai džiugina, kad publika labai šiltai priėmė mano sūnų Kristupą. Neseniai pristatėme jo dainą, kuri jau surinko daugiau nei šimtą tūkstančių perklausų, kas yra labai neblogas pasiekimas“, – prisimena dainininkė.

Visuose Natalijos Bunkės koncertuose žiūrovus džiugina įspūdingos svečių pajėgos: aktorius Mantas Stonkus, DJ Jovani, Simona Nainė, Kristupas, grupė „YVA“, „Tina Dance“ kolektyvas ir dainininkės vizitine kortele tapę ispanai šokėjai, kurie iš Ispanijos į Lietuvą atskris specialiai dėl koncerto Kaune.

„Džiaugiuosi savo komanda, kuri yra labai stipri. Laukiu nesulaukiu koncerto Kaune, nes neabejoju, kad kartu su žiūrovais susprogdinsime ne vieną rekordą“, – sako Natalija Bunkė.

Natalijos Bunkės gastrolių koncerte Kaune nuskambės visos populiariausios dainininkės dainos „Mano širdis – vanduo“, „Laiškas“, „Lašas po lašo“, „Skrendu“, „Maža mergaitė“, „Paukštelis“, „Širdis ant balto sniego“, „Skrendu“ ir daugelis kitų.

Koncerte išskirtinių svečių teisėmis pasirodysianti grupė „YVA“ atliks populiariosios muzikos hitus „Blondinės“ ir „Berniukams“. Scenoje specialiai šiam koncertų turui skirtus pasirodymus surengs komikas ir aktorius Mantas Stonkus bei vienas populiariausių mūsų šalies elektroninės muzikos atstovų Jonas Nainys-Jovani. Kartu su Natalija Bunke scenoje pasirodys ir dainininkė Simona Nainė.

Grandiozines Natalijos Bunkės gastroles „Kosmosas“ pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA