Skelbia, kaip gauti nemokamą bilietą į koncertą „Žalgirio“ arenoje | Kas vyksta Kaune

Skelbia, kaip gauti nemokamą bilietą į koncertą „Žalgirio“ arenoje

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Lietuva švęs jau šimtas šeštą kartą. Šiais metais Kaune ir vėl laukia Lietuvos valstybės atkūrimo dienos koncertas „Aš – dalis Tavęs“. Nemokamų kvietimų dalybos startuos vasario 5 dieną.

Kaip skelbia renginio organizatoriai, vasario 15 dieną „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame koncerte numatyti trys laikotarpiai, pagal mūsų valstybės vėliavos spalvas: geltonas, žalias ir raudonas.

Koncerte „Aš – dalis Tavęs“ dalyvaus ryškiausi ir žinomiausi Lietuvos atlikėjai – Merūnas Vitulskis, Jovani, Vidas Bareikis, Liudas Mikalauskas, Inga Jankauskaitė, REDKO, Raminta Naujanytė, Sandra Lebrikaitė, KAYRA ir kiti.

Šventinio koncerto scenarijaus autorius ir režisierius, Auksinio scenos kryžiaus laureatas Andrius Žiurauskas.

Lietuvos tautinę giesmę su visais Kauno „Žalgirio“ arenos žiūrovais atliks Kauno Bigbendas ir Kauno berniukų ir vyrų choras „Varpelis“.

Skelbiama, kad nemokamų kvietimų dalybos į renginį startuos vasario 5 d. 10 val., internete – kakava.lt. Su vienu el. paštu bus suteikiami du bilietai į renginį.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ teigė Kauno savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Agnė Augonė, dėl scenos techninių sprendimų kauniečiams numatyta išplatinti apie 12 tūkst. nemokamų bilietų.

„Šiais metais jau tradicija tapęs koncertas „Aš – dalis tavęs“ bus surengtas už 119 250 Eur. Dar virš 42 tūkst. prisidės renginio rėmėjai“, – teigė A. Augonė.

Negavę nemokamų bilietų raginami nenusiminti – tiesioginę koncerto transliaciją bus galima stebėti ir per TV3 televiziją.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad didžiausio kauniečių susidomėjimo Lietuvos valstybės atkūrimo dienos koncertas sulaukė 2020-aisiais, tąkart nemokami bilietai buvo dalijami „KEKS 2022“ biure, o šimtai kauniečių laukė gyvoje eilėje. Dalis jų, nors ir atlaukę eilę, liko be nemokamų bilietų…

Daugiau apie Vasario 16-osios minėjimą Kaune galite skaityti čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA