Neeilinis sujudimas Laisvės alėjoje: šimtai žmonių liko be nemokamų bilietų - Kas vyksta Kaune

Neeilinis sujudimas Laisvės alėjoje: šimtai žmonių liko be nemokamų bilietų

R. Tenio nuotr.

Ketvirtadienį nuo 9 val. ryto „KEKS 2022“ biure pradėti dalinti bilietai į nemokamą valstybės atkūrimo šimtmečio koncertą „Žalgirio“ arenoje. Tiesa, muzikos mylėtojų eilė Laisvės alėjoje nutįso gerokai prieš 9 val.

Dėl beveik 4000 nemokamų kvietimų į koncertą, lietingą ketvirtadienio rytą Laisvės alėjoje lūkuriavo gausus būrys kauniečių – kai kurie stovėjo nuo 8 val. ar net anksčiau. Keliolika minučių iki 9 val. kauniečių gretos vis gausėjo.

Tiesa, kai kurie „Kas vyksta Kauneskaitytojai netruko nusistebėti tokia kvietimų dalijimo politika ir piktinosi per mažu kvietimų skaičiumi bei nusidriekusiomis eilėmis.

Nemokamų bilietų dalybos / Skaitytojo nuotr.

„Pažiūrėkit kokios eilės į nemokamo koncerto ir „Eurovizijos“ atrankos finalo bilietų dalybas. Kartojasi situacija kaip 2017 metais“, – stebėjosi kaunietis.

Apie 9.32 val. „KEKS 2022“ biure dalis nemokamų kvietimų į koncertą jau buvo išdalyta. Šimtai eilėje lūkuriuojančių kauniečių paklausę apie kvietimus, sulaukė neigiamo atsakymo ir apleido pastatą tuščiomis. Likusi nemokamų kvietimų dalis „KEKS 2022“ biure bus dalinama nuo 18 val.

Kaip rašė „Kas vyksta Kaune“ koncertą iš viso turės galimybę pamatyti daugiau kaip 10 tūkst. žiūrovų į „Žalgirio“ areną įeiti galės tik turėdami nemokamus kvietimus.

Beveik 6 tūkst. kvietimų organizatoriai jau padovanojo švietimo, kultūros darbuotojams, taip pat akademinei bendruomenei, jaunimo organizacijoms. Į koncertą pakviesti ir policijos pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai, sveikatos įstaigų darbuotojai ir kiti.

„Šiemet savivaldybės iniciatyva nemokamų kvietimų skaičius buvo padvigubintas, o kauniečių patogumui numatėme du laiko intervalus, kad visiems norintiems būtų sudarytos palankios sąlygos patekti į šventinį renginį. Tiesa, kvietimų skaičius ribotas – vienam žmogui bus galima atsiimti ne daugiau kaip keturis“, – aiškino Kauno savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Nomeda Prevelienė.

Pašnekovė pripažino, kad net ir didžiausia Baltijos šalyse „Žalgirio“ arena nesutalpina visų norinčiųjų pamatyti šventinį koncertą, todėl žiūrovų patogumui numatyta tiesioginė renginio transliacija. Ją žiūrovai namuose galės stebėti per LRT televiziją šeštadienį (vasario 15 d.) nuo 19 val.

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kad šventinis vasario 15-osios vakaras prasidės „Žalgirio“ arenos fojė. Vakaro svečių nuo 17 val. lauks interaktyvūs užsiėmimai – erdvė fotografijoms, virtualios realybės žaidimai ir kitos veiklos. Koncertas „Aš – dalis tavęs“ prasidės – 19 val.

Vasario 15-osios vakarą, 20.30 val. ir 23.30 val. nuo „Žalgirio“ arenos kursuos nemokami autobusai. Kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami vasario 16-ąją į šventinius renginius vykti viešuoju transportu, mat tądien miesto autobusai ir troleibusai tradiciškai keleivius veš nemokamai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA