Vasario mėnesio renginiai Lietuvoje: Eurovizijos atrankos finalas, krepšinio rinktinės dvikova ir romantiškoji Valentino diena | Kas vyksta Kaune

Vasario mėnesio renginiai Lietuvoje: Eurovizijos atrankos finalas, krepšinio rinktinės dvikova ir romantiškoji Valentino diena

/ R. Tenio nuotr.

Šiemet trumpiausias metų mėnuo bus ypatingas ne tik vasario 29 dieną gimusiems, bet ir kokybiškų renginių mylėtojams, nes rinktis tikrai bus iš ko – nuo grandiozinių koncertų ar unikalių spektaklių iki ledo šou ar Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynių.

Vasarį išvysime ne vieno M.A.M.A. apdovanojimus pelniusio atlikėjo koncertą, švęsime Valentino dieną, minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną bei sužinosime, kas mūsų šalį atstovaus didžiausiame pasaulio dainų konkurse Eurovizijoje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Muzikis-vizualinis šou „Lord of the Rings in Concert“

Vasario 5 d. (Klaipėda), 6 d. (Vilnius) ir 7 d. (Kaunas)

Fantastinių filmų ir simfoninės muzikos gerbėjų vasario pradžioje laukia tikras desertas, nes scenoje atgims žymusis kino šedevras „Žiedų Valdovas“. Unikaliuose pasirodymuose trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose legendinės kino trilogijos garso takelių kūrinius atliks ir muzikinį-vizualinį pasirodymą surengs simfoninis orkestras „Lords of the Sound“, choras bei solistai, žadantys nepamirštamą reginį.

Grupės „BA.“ koncertas

Vasario 8 d. (Kaunas)

Sausio pabaigoje net tris M.A.M.A. apdovanojimus pelniusi roko grupė „ba.“ vasario 8 dieną surengs didžiausią kol kas savo karjeros koncertą po stogu. Grupės vokalisto Beno Aleksandravičiaus inicialais prisistatantys rokeriai pelnė Metų grupės ir Metų roko grupės apdovanojimus, o jų darbas „Pažadai“ buvo pripažintas Metų vaizdo klipu. Vienintelį šią žiemą koncertą surengsianti „ba.“ šiam pasirodymui ruošiasi jau apie pusmetį ir žada klausytojams pristatyti naujos kūrybos.

/ R. Tenio nuotr.

Koncertas kompozitoriui Algimantui Raudonikiui atminti „Švelnumas“

Vasario 8 d. (Šiauliai) ir 11 d. (Vilnius)

Vasario pradžioje klausytojų širdis suvirpins du jausmingi pasirodymai skirti praėjusių metų rudenį anapilin iškeliavusiam kompozitoriui Algimantui Raudonikiui. Vienas žymiausių visų laikų Lietuvos pramoginės muzikos kūrėjas per savo karjerą parašė virš 700 įvairių žanrų kūrinių, o populiariausius kompozitoriaus kūrinius Šiauliuose ir Vilniuje atliks Šiaulių Big bendas, V. Čepinskio kamerinis ansamblis Camerata Solaris” ir visas būrys talentingų solistų, tarp kurių – E. Chrebtovas, V. Frankonis, E. Sašenko, L. Norvaišas ir daug kitų.

„Kyiv Grand Ballet“ baletas „Gulbių ežeras“

Vasario 8 d. (Vilnius), 9 d. (Kaunas) ir 10 d. (Klaipėda)

Viena sėkmingiausių gastroliuojančių trupių tarptautinio baleto pasaulyje „Kyiv Grand Ballet vasario 8-10 dienomis žiūrovams trijuose Lietuvos miestuose padovanos bene žinomiausią baletą pasaulyje „Gulbių ežeras“, kuriame „specialaus svečio“ vaidmenį atliks pasaulinio garso prima balerina Ana Sophia Scheller iš Jungtinių Amerikos Valstijų. 2014 metais Ukrainos Nacionalinės operos solisto Aleksandro Stojanovo įkurta trupė džiugina žiūrovus visame pasaulyje ir per dešimt gyvavimo metų aplankė virš 20 šalių.

Natalijos Bunkės šou „Kosmosas“

Vasario 10 d. (Kaunas)

Jau du dešimtmečius Lietuvos popmuzikos mylėtojams puikiai pažįstama Natalija Bunkė gruodžio mėnesį Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje surengė tris grandiozinius šou „Kosmosas“, o didžiausią šalies areną pasiliko pabaigai. Vasario 10 dieną N. Bunkė žada surengti didžiausią šio turo pasirodymą ir tikisi sulaukti rekordinio žiūrovų skaičiaus. Tiesa, puikius praėjusius metus turėjusi atlikėja įvertinimo sulaukė ne tik iš gerbėjų, bet ir iš muzikos profesionalų – sausio pabaigoje pirmą kartą gavo M.A.M.A. apdovanojimą, kaip Metų tradicinės popmuzikos atlikėja.

Natalija Bunkė / R. Tenio nuotr.

Manto Jankavičiaus teatro ir muzikos šou „12 violončelių”

Vasario 14 d. (Kaunas)

Meile alsuojančią Valentino dieną visus įsimylėjėlius ir ne tik į savo įspūdingą muzikos ir teatro šou „12 violončelių” kvies atlikėjas Mantas Jankavičius. Laikinojoje sostinėje vyksiančiame koncerte skambės populiariausi atlikėjo kūriniai ir naujausi singlai, tik šįkart visiškai naujame, kitame skambesyje, kartu su ypatingu muzikiniu reiškiniu Lietuvos scenoje – 12 violončelių orkestru ir gyvo garso grupe.

Gabrielės Vilkickytės ir Šv. Kristoforo kamerinio orkestro koncertas

Vasario 16 d. (Vilnius)

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga talentingoji atlikėja Gabrielė Vilkickytė klausytojams padovanos magišką pasirodymą Vilniuje, kuriame pirmą kartą scenoje pasirodys kartu su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru. Atlikėja žada, kad jos gerbėjų pamėgti kūriniai scenoje suskambės naujai ir leis pasinerti į nepaprastą muzikinę kelionę, kurios metu grožis susitiks su pačiomis tikriausiomis emocijomis.

Lietuvos atrankos „EUROVIZIJA.LT“ finalas

Vasario 17 d. (Klaipėda)

Įpusėjus vasariui muzikos mylėtojų akys nukryps į Klaipėdą, kur sužinosime, kas atstovaus mūsų šalį 2024 metų „Eurovizijoje“ ir perims estafetę iš praėjusiais metais 11 vietą didžiausiame pasaulio dainų konkurse užėmusios Monikos Linkytės. Finalinio „EUROVIZIJA.LT“ koncerto metu dėl kelialapio į Švediją kovos 10 geriausių pasirodymų ir atlikėjų, kuriuos išrinko televizijos žiūrovai bei Lietuvos muzikos profesionalų komisija.

„Keistuolių teatro“ spektaklis „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“

Vasario 17 d. (Vilnius)

Iškart po Valentino dienos bei Lietuvos valstybės atkūrimo dienos teatro mylėtojus sostinėje į areną pakvies šaunusis „Keistuolių teatras“, kuris pristatys žiūrovų pamėgtą ir jau klasika tapusį spektaklį „Paskutiniai Brėmeno muzikantai“. Scenoje pasirodys tokios „Keistuolių teatro“ superžvaigždės, kaip Ilona Balsytė, Darius Auželis, Aidas Giniotis, Aurimas Meliešius, Sigitas Mickis ar Dalius Skamarakas.

Ledo šou „Hogwart’s Holidays“

Vasario 17 d. (Vilnius), 18 d. (Klaipėda) ir 19 d. (Kaunas)

Kalendorinei žiemai artėjant prie pabaigos, žiūrovus trijuose Lietuvos miestuose vilios įspūdingas ledo šou „Hogvartso atostogos“, kuriame pasirodys ir populiariausio pasaulio cirko „Cirque du Soleil“ žvaigždės. Žymiosios J.K Rowling knygos „Haris Poteris“ magiško pasaulio įkvėptame teatro ir cirko spektaklyje susijungs komedija, magija, cirkas ir daliojo čiuožimo menas. Vienas iš penkių pasirodymų – jau išparduotas, tad žiūrovai raginami paskubėti.

„FIBA EuroBasket 2025“ atrankos rungtynės tarp Lietuvos ir Lenkijos

Vasario 22 d. (Vilnius)

Vasario pabaigoje Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradės kovas atrankoje į 2025 metų FIBA Europos krepšinio čempionatą, o pirmąja jos varžove taps ambicijų nestokojanti kaimynė Lenkija. Lietuvos rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis žada, jog šiam atrankos lange išvysime ir ne vieną Eurolygoje rungtyniaujantį mūsų šalies krepšininką, todėl vasario 22 dieną Vilniuje laukia kokybiška krpšinio dvikova.

A. Vilkelio nuotr.

Thomaso Anderso koncertas „40 years of Modern Talking“

Vasario 24 d. (Vilnius)

Trumpiausio metų mėnesio pabaigoje Lietuvą aplankys pasaulinės scenos legenda, grupės „Modern Talking“ įkūrėjas ir solistas Thomas Andersas, surengsiantis vienintelį šou mūsų šalyje. Anot atlikėjo, koncertinė programa žada būti viena geriausių pastaraisiais metais, kam ruošiami žinomiausi „Modern Talking“ hitai, įdomus vaizdo įrašas bei didelio masto šviesų šou.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA