„Circle K“ degalinėje Kaune – draudžiami simboliai (papildyta) | Kas vyksta Kaune

„Circle K“ degalinėje Kaune – draudžiami simboliai (papildyta)

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Karaliaus Mindaugo prospekte esančioje „Circle K“ degalinėje apsilankęs kaunietis pamatė, ko pamatyti nesitikėjo – tualete akį rėžė draudžiami simboliai. Vyras teigė, jog tokį vaizdą degalinės klientai galėjo matyti kelias dienas, tačiau skubiai pašalinti „piešinių“ nesivarginta.

„Čia tokie tualetai kelias dienas pasitinka mūsų mylimoj „Circle K“. Perdaviau ir Kauno pareigūnams. O blogiausia, jog dvi dienas iš eilės užėjus ir paklausus kodėl nenuvalyta – pasakė, kad neišeina, bet dangčio nekeis, nes pinigų nėra“, – vaizdais iš Karaliaus Mindaugo pr. esančios degalinės dalijosi skaitytojas.

Draudžiami simboliai „Circle K“ degalinėje / Skaitytojo nuotr.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pakomentavo, kad dėl draudžiamų simbolių degalinėje platinimo / demonstravimo pradėtas aplinkybių patikslinimas.

„Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate duomenų apie tokį įvykį iki šiol nebuvo negauta, tačiau gavus nuotraukas, pradėtas aplinkybių patikslinimas dėl nacistinių, komunistinių simbolių, totalitarinių ar autoritarinių režimų simbolių platinimo ar demonstravimo pagal LR ANK 524 str.“ – informavo Kauno AVPK.

Padarytas administracinis nusižengimas užtraukia baudą asmenims nuo trijų šimtų iki septynių šimtų eurų ir juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo šešių šimtų iki vieno tūkstančio dviejų šimtų eurų.

Papildyta sausio 21 d.

Situaciją pakomentavo „Circle K“ Lietuvos degalinių tinklo departamento direktorė Kristina Kabelienė.

„Deja, dar vis pasitaiko vandalizmo atvejų. Mūsų degalinės darbuotojai reagavo operatyviai ir pastebėjus ženklą, jis buvo pašalintas.

Dėkojame lankytojams, kad nelieka abejingi ir pastebėję tokius atvejus taip pat informuoja darbuotojus“, – teigė ji.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA