Troleibusų eismą Kaune sustabdė spustelėjęs šaltukas | Kas vyksta Kaune

Troleibusų eismą Kaune sustabdė spustelėjęs šaltukas

/ „Kas vyksta Kaune“ grupės nario Martyno nuotr.

Kauniečių rytą šiandien apsunkino sustojęs troleibusų eismas mieste. Spustelėjus šaltukui, kontaktinės linijos apšerkšnijo ir troleibusai negalėjo pajudėti iš vietos.

„Kas nutiko šiandien viešajam transportui? Troleibusai vėluoja, arba iš vis nėra“, – klausė skaitytojas Marius.

„Panemunėje ryte sustojo troleibusų veikla“, – rašė kitas skaitytojas.

Sustojęs troleibusų eismas / Ekrano nuotr.

„Kodėl autobusai nepraneša, kad nesiruošia važiuot? Nes nemalonu vėluoti į darbus“, – rašė į keblią situaciją papuolęs kaunietis Arvydas.

UAB „Kauno autobusai“ Viešųjų ryšių specialistė Greta Makūnaitė informavo, jog troleibusų eismas sustojo dėl apšerkšnijusių kontaktinių tinklų.

„Dėl susidariusio šerkšno ant kontaktinio tinklo laidų buvo sutrikdytas troleibusų eismas, fiksuojami vėlavimai. Nuo ankstyvo ryto UAB „Kauno autobusai“ stengiasi situaciją normalizuoti, tačiau prognozuoti, kada prasidės sklandus troleibusų judėjimas, sunku. Viskas priklausys nuo oro sąlygų ir eismo intensyvumo.

Troleibusai su specialia įranga prevenciškai kontaktinį tinklą valė nakties metu, tačiau tai nepadėjo visiškai išvengti troleibusų judėjimų trikdžių“, – teigė G. Makūnaitė.

„Atsiprašome keleivių, kurie šiandien savo kelionės tikslo nepasiekė laiku“, – pridėjo ji.

Tokia situacija nutiko ir 2020 metais, kai spustelėjus smarkesniam šaltukui, naujieji „Solaris“ troleibusai negalėjo pajudėti. Tuomet jiems į pagalbą buvo pasitelkta senoji „Škoda“, kuri be problemų judėjo ir apšalusiais tinklais.

Senoji „Škoda“ 2020 metais / Skaitytojų nuotr.
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA