Gimtadienį švenčiantis krepšininkas D. Motiejūnas sulaukė dėmesio iš mylimosios: paviešino linksmą vaizdo įrašą – Kas vyksta Kaune

Gimtadienį švenčiantis krepšininkas D. Motiejūnas sulaukė dėmesio iš mylimosios: paviešino linksmą vaizdo įrašą

delfi.lt 2023/09/20 17:28
Donatas Motiejūnas ir Brigita Gaižauskaitė / „Instagram“ nuotr.

Krepšininkas Donatas Motiejūnas rugsėjo 20-ąją švenčia 33 metų gimtadienį. Ypatingos dienos proga žinomas vyras sulaukė sveikinimų ne tik iš gerbėjų, draugų, bet ir mylimosios Brigitos Gaižauskaitės. Tiesa, ji tai padarė kiek šmaikštesniu būdu.

Trečiadienį krepšininko socialinių tinklų paskyrose atsirado ne viena sveikinimo žinutė, kur palinkėjimai, nuoširdūs prisiminimai ir kiti D. Motiejūnui skirti žodžiai.

Vis tik jo mylimoji B. Gaižauskaitė visus nurungė savo originalumu. Moteris į „Instagram“ paskyrą įkėlė juoką keliantį vaizdo įrašą, kuriame – garsusis krepšininkas. Gerbėjai D. Motiejūną išvydo šokantį.

„Su gimtadieniu, mažuti“, – prirašė moteris.

View this post on Instagram

A post shared by BRIGITA (@brigitagai)

Delfi primena, kad visai neseniai kartu su krepšininku į pasaulio čempioną vyko ir B. Gaižauskaitė. Mylimąją buvo galima pamatyti kartu su kitais sirgaliais „Mall of Asia“ arenoje, kur Lietuva įveikė Egipto krepšininkus.

Tiesa, iš trispalvių jūros mergina išsiskyrė kiek kitokiais marškinėliais – ant jų buvo galima pamatyti Lietuvos trispalvę, Donato Motiejūno atvaizdą ir jo inicialus.

Ir nors prieš tai aktyviausi Lietuvos sirgaliai nuogąstavo, kad rinktinės užnugaris 15 tūkst. vietų turinčioje arenoje bus išsibarstęs, likus pusvalandžiui iki mačo pradžios tribūnos dar buvo apytuštės, ir susiburti į vieną sektorių lietuviams nepasirodė sudėtinga.

Vietos krepšinio mėgėjai daugiausiai užėmė kėdes viršutiniame arenos aukšte, kur bilietai – pigiausi. O Egipto – kaip ir D grupėje taip pat žaidžiančių Meksikos ar Juodkalnijos – aistruolių Maniloje buvo tik saujelė.

Moteris krepšininką palaikė ir Palangoje vykusios stovyklos metu. Į stovyklą kartu atvažiavusi B. Gaižauskaitė jau ne kartą įrodė, kad jos palaikymas krepšininkui – didžiulis.

Štai prieš kelis mėnesius mergina pasirodė rungtynėse, kuriose už „Monaco“ komandą žaidęs krepšininkas iškovojo prestižinę Prancūzijos taurę.

Šalia jo buvusi Brigita nepraleido progos mylimojo pasveikinti bei skirti jam gražiausių žodžių.

Į Palangą atvykusi D. Motiejūno mylimoji taip pat pasirodė su pakilia nuotaika. Po kurio laiko pasirodė ir kiti garsūs krepšininkai su šeimomis – Mindaugas Kuzminskas su mylimąja Lina ir sūnumi Jonu, Kazys Maksvytis su šeima, Jonas Valančiūnas ir kiti.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA