KFC valdytoja ėmėsi veiksmų dėl A. Kandroto partijos logotipo | Kas vyksta Kaune

KFC valdytoja ėmėsi veiksmų dėl A. Kandroto partijos logotipo

BNS 2023/08/22 14:08
R. Tenio, KFC, partijos „Mes Lietuva“ nuotr.

JAV restoranus KFC Lietuvoje valdanti įmonė „APL Fresh Food“ prašo ištirti, ar Antano Kandroto-Celofano naujai kuriamos partijos „Mes Lietuva“ reprezentacijai naudojamas logotipas nepažeidžia KFC intelektinės nuosavybės teisių, antradienį pranešė portalas „15min“.

„APL Fresh Food“ atstovė „15min“ patvirtino, kad dėl galimo neteisėto logotipo naudojimo rugpjūčio 16-ąją kreipėsi į JAV kompaniją, sprendžiančią KFC intelektinės nuosavybės teisių pažeidimus.

„Taip, kadangi franšizė priklauso „Yum! Brands“, mes kreipėmės į „Yum! Brands“ ir į jų teisininkus. Jie dabar užsiima šiuo klausimu. Kreipimasis buvo tą pačią rugpjūčio 16 dieną – mes sužinojome ir iš karto kreipėmės“, – teigė neįvardinta atstovė.

Apie tai pirmasis pirmadienį pranešė naujienų portalas „Delfi“.

A. Kandroto-Celofano vaizdo įrašuose naudojamas ir JAV kompanijos logotipai yra labai panašūs – baltame fone tarp raudonos spalvos vaizduojami žmonių veidų kontūrai, o po jais – panašiu šriftu įrašytos trys raidės.

Vienintelis partijos logotipo skirtumas – jame raidės KFC pakeistos į CLF (žodžio „Celofanas“ trumpinys), o vietoje originaliame logotipe naudojamo stilizuoto kompanijos įkūrėjo Harlando Sanderso veido – labai panašiu stiliumi atvaizduotas A. Kandroto veidas.

Apie kuriamą partiją „Mes Lietuva“ A.Kandrotas, pravarde Celofanas, paskelbė rugpjūčio 16 dieną. Jis išrinktas jos pirmininku.

BNS A. Kandrotas nurodė, kad partiją įsteigė 2306 steigėjai, dalis į suvažiavimą atvyko su įgaliojimais, tarp steigėjų yra daug emigrantų. Įstatymai reikalauja, kad partijos steigėjų būtų ne mažiau kaip 2 tūkstančiai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA