Sumaitotas automobilis ir dūžtantys buteliai: avarija nusinešė gyvybę | Kas vyksta Kaune

Sumaitotas automobilis ir dūžtantys buteliai: avarija nusinešė gyvybę papildyta

Vilkiko ir lengvojo automobilio susidūrimas kelyje Kaunas-Panevėžys baigėsi tragiškai – žuvo žmogus. Pirminiais duomenimis, lengvojo automobilio vairuotojas lenkė kitus automobilius ir išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą susidūrė su sunkiasvoriu automobiliu. Vairuotojas žuvo vietoje.

Apie įvykį pranešė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas Audrius, kuris pasidalijo tragiškos avarijos kadrais socialinių tinklų grupėje. Internautai, nežinodami apie tragišką susidūrimo baigtį, šmaikštavo apie iš vilkiko pabirusias dėžes, su galimai alkoholiniais gėrimais.

Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčiu pareigūnu, šis informavo, jog 16.53 val. buvo gautas pranešimas apie A8 kelyje susidūrusį vilkiką ir lengvąjį automobilį.

Pirminiais duomenimis, lengvojo automobilio vairuotojas žuvo vietoje, automobilyje kitų asmenų nebuvo. Kiti eismo dalyviai įvykio metu nenukentėjo.

Papildyta balandžio 13 dieną 08.48 val.

Patikslintais Policijos departamento duomenimis, trečiadienį Kauno rajone, A8 kelyje Panevėžys-Aristava-Sitkūnai, 84-ame kilometre, ties Padaugupio kaimu, lengvasis automobilis „Škoda Octavia”, vairuojamas 1933 metais gimusio vyro, išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą bei susidūrė su iš priekio atvažiuojančiu krovininiu automobiliu „Mercedes Benz” su puspriekabe, vairuojamu 1988 metais gimusio vyro.

Per eismo įvykį žuvo lengvojo automobilio vairuotojas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 str. 5 d. – Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA