Lolofilas A. Ulvidas prabilo apie savo „žiūroves“: pokalbio metu – šokiruojantis nepilnametės skambutis – Kas vyksta Kaune

Lolofilas A. Ulvidas prabilo apie savo „žiūroves“: pokalbio metu – šokiruojantis nepilnametės skambutis

naujienų portalas tv3.lt 2023/03/21 11:15
Algimantas Ulvidas / Lrytos.lt, G. Bitvinsko nuotr.

Visoje Lietuvoje garsus mergaičių tvirkintojas, kaunietis Algimantas Ulvidas ryžosi atviram interviu, kad atskleistų visiems savo tamsiąją asmenybės pusę. Apie visa tai jis papasakojo laidoje „Karštai su tv3.lt“.

„Aš esu skaitęs komentarų, kad mane reikia kastruoti, tai, jei jūs mane iškastruosit, aš ir toliau šoksiu – pimpis tai liks. Šoksiu su pimpiu, prie ko čia dabar kastracija? Aš neturiu poreikio jokiam seksui. Tai ką duos dabar ta kastracija mano? Aš noriu pasirodyti nuogas. Tai pasirodysiu be kiaušių, koks skirtumas. Mano noras galvoje nepasikeis, kad iškastruos mane“, – tikino A. Ulvidas.

Kaunietis A. Ulvidas jau eilę metų rengia pasirodymus nepilnametėms mergaitėms, joms šoka demonstruodamas savo lytinius organus. Esą pasirodymas trunka apie minutę ar dvi.

„Va, kelnes numauni ir nananananai. Mano jauniausiai žiūrovei yra trylika, o kitoms – 15, 16,17, netgi 19 ir 22 metai, tokių žiūrovių turiu. Tai kur čia ta pedofilija? Nelabai aš suprantu… Ir už tai man dar snukį atidaužo!“, – piktinosi tvirkintojas.

Kas baisiausia, kad dalis aukų pedofilą A. Ulvidą susiranda pačios.

Tvirkintojas atakuojamas skambučiais su prašymais pašokti nuogam.

Štai, net reportažo filmavimo metu vyras sulaukė skambučio į savo telefoną iš išgirdo prašymą pašokti mainais už alkoholį.

„Palaukit, tarp kitko. Pagarsinsiu“, – sulaukęs skambučio žurnalistui sakė tvirkintojas.

„Labas. Ar atvarysi?“, – klausė nepilnametė.

„O kur norit varyt, ką veikti?“, – klausė A. Ulvidas.

„Norim, kad alko (alkoholio – red. past.) paimtum ir gali šokti, jei nori“, – savo prašymą išdėstė nepilnametė.

„O kaip šokti man?“, – toliau klausė vyras.

„Su kiaušiukais“, – patikino ji.

„Bet tai gal paskui jums bus kažkokia žala, gal būsit nepatenkintos, nelaimingos labai?“, – perklausė A. Ulvidas.

„Ne, mes žiauriai norim“, – patikino mergina.

„O kelintokės jūs esat?“, – amžiaus pasiteiravo vyras.

„Devintokės ir dešimtokės“, – atskleidė nepilnametė.

Ir taip per dieną, kaip sako A. Ulvidas, po 40 skambučių. Ir žinoma, tik sulaukęs kvietimo Algimantas su didžiausiu malonumu rengia dar 16 metų nesulaukusių mergaičių tvirkinimo seansus vienas po kito. Diena iš dienos, metai iš metų.

„Per visą gyvenimą? Aš 30 metų tą darau, mano pirmom žiūrovėm jau po 35 metus. Aš tą darau jau nuo 19-20 metų ir aš tą visąlaik dariau. Tai šimtai tūkstančių [žiūrovių], aš po visą Lietuvą važiuoju“, – tikino A. Ulvidas.

Prieš nepilnametes išsinuoginęs A. Ulvidas esą pajaučia žodžiais nenupasakojamą ekstazę, kuri verčia vyriškį ir toliau daryti tvirkinamuosius veiksmus.

„Tas malonumas, tai nėra lytinis malonumas. Aš šokdamas net nesusijaudinu, man nekyla jokių emocijų, bet galvoje taip darosi, toks jausmas, kad laimėjai 10 milijonų eurų. Vat jūs įsivaizduokit, jums pasako, kad jūs laimėjot 10 milijonų. Ir tai dar stipriau, tu negali jo valdyti“, – pasakojo jis.

Algimantas 2019 metais buvo nuteistas už daugiau nei 20-ties mergaičių tvirkinimą, jam paskirta lygtinė laisvės atėmimo bausmė. Tačiau vos tik išėjęs iš teismo salės, A. Ulvidas vėl ėmė nepilnametėms demonstruoti savo lytinius organus.

„Įkiša mane 9 mėnesiams į izoliatorių. Vėl mane gydo izoliatoriuje – ir smūgiais, ir lazdom, ir kamerom, ir vienutėm, viskuo. Mane paleidžia po 9 mėnesių ir spėkit, ką aš darau tą patį vakarą? Šoku. Ir tada sau užduodu klausimą: kas turėtų nutikti, kad aš to nedaryčiau? Ir teisme paskui pasakau, kad net jei man rytoj grėstų mirties bausmė, vat pasakytų, kad tau, jei dar kartą pašoki, – mirties bausmė, tai spėkit, ką aš daryčiau? Net nesusimastęs sušoku, o rytojaus dieną ateinu numirt. Tai taip stipru ir čia nebe mano jėgoms šitie dalykai“, – teisinosi vyras.

Pastarosiomis savaitėmis savo potraukį nepilnamečių tvirkinimui A. Ulvidas stengiasi malšinti. Jis gydosi psichiatrijos ligoninėje.

„Tai visas šitas gydymas leidžia man pradėti valdyti tai. Tai nereiškia, kad man dingo noras – jis be proto yra, bet man jau leidžia sukandus dantis gydymas pasakyti „ne“, o anksčiau tik paskambina – ir vėl. Ir man nereikia net ieškoti, man turint ligą reikia tik pakelti ragelį – ir šoki“, – tikino A. Ulvidas.

A. Ulvidas prieš kelias savaites buvo sumuštas, nes buvo užkluptas automobilyje su šešiolikos metų paaugle, tačiau tokie agresijos prieš vaikų tvirkintojus proveržiai yra nepateisinami – nei įstatymiškai, nei morališkai.

„Ar toks žmogus, padaręs tokį nusikaltimą, turi teisę į žmogišką orumą? Atsakysiu – turi. Bet kuris žmogus turi teisę, kol jis yra žmogus, kaip aš sakau, kol jis vaikšto pasauly dviem kojomis, turi teisę į žmogišką orumą. Negalima jam atsakyti tuo pačiu, tam asmeniui, kuris padarė bet kokias veikas, nes tai yra mūsų visuomenės dalis“, – teigė advokatas Valdemaras Bužinskas.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA