Atskleista, kaip žinomas lolofilas į automobilį Kaune įsiviliojo nepilnametę mergaitę | Kas vyksta Kaune

Atskleista, kaip žinomas lolofilas į automobilį Kaune įsiviliojo nepilnametę mergaitę

Lrytas.lt / Arūnas Karaliūnas 2023/02/21 18:24
Algimantas Ulvidas / M. Patašiaus nuotr.

Žinomas vaikų tvirkintojas iš Kauno 47 metų Algimantas Ulvidas paauglę į savo automobilį „Ford“ įviliojo pažadėjęs dovaną, kurią žadėjo nupirkti degalinėje.

„Nėra duomenų, kad vyras prieš paauglę naudojo smurtą ir prievartą ją laikė automobilyje“, – naujienų portalui lrytas.lt pranešė tyrimui artimas šaltinis.

Pasak jo, pirminio įvykio aplinkybių patikrinimo metu nustatyta, kad A. Ulvidas pažadėjo merginai „kažką“ nupirkti degalinėje ir ši sutiko.

Anot „Kas vyksta Kaune“ žurnalistei pasakojusio gydytojo seksologo, Psichoterapijos ir lytinių sutrikimų klinikos Žaliakalnyje įkūrėjo, bei vadovo Vitalijaus Žuko, „pedofilija ir lolofilija priskiriami iškrypimų grupei. Pedofilai jaučia potraukį berniukams, lolofilai – mergaitėms“.

Pirmadienį A. Ulvidas vėl pakliuvo į policijos akiratį dėl konflikto, kilusio Pramonės prospekte veikiančioje degalinėje.

Socialiniame tinkle „Facebook“ pirmadienį pasirodė informacija apie vyrą, kuris esą įsisodino nepilnametę mergaitę į savo automobilį ir ją atsivežė į degalinę.

Netrukus paaiškėjo, kad tai – liūdnai pagarsėjęs tikybos mokytojas, už daugiau nei 20 nepilnamečių tvirkinimą 2018 metais nuteistas A. Ulvidas.

Lrytas.lt anksčiau jau rašė, jog A. Ulvidas ne tik šokdavo nuogas jaunesnėms kaip 16 metų paauglėms, bet ir siųsdavo joms socialiniuose tinkluose vyriškų lyties organų nuotraukas, nevengdavo itin vulgariai bendrauti, prašė atsivesti naujų draugių, kurios turėtų būti dar jaunesnės, 6–7 klasių moksleivės.

Nuosprendyje atsispindi nepilnamečių pasakojimai, jog už tokių šokių stebėjimą A.Ulvidas mokėjo pinigus, įteikdavo dovanų, pirko joms alkoholio ir cigarečių. Kauno apygardos teismas išteisino A. Ulvidą tik dėl vieno iš 25 mergaičių tvirkinimo epizodų.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovai patvirtino, kad pirmadienį apie 18 valandą 30 minučių Pramonės prospekte pastebėtas automobilis „Ford“, kurio vairuotojas atvyko į degalinę kartu su nepilnamete (g. 2007 m.).

A. Ulvidą atpažinęs 41 metų vyras jam trenkė, sulaikė ir iškvietė policijos pareigūnus. Paviešintame vaizdo įraše matyti sukruvintas kauniečio veidas.

Kodėl į degalinę atsitiktinai užsukęs vyras ėmėsi tokių veiksmų?

Tyrėjų duomenimis, šio kauniečio dukra anksčiau taip pat buvo nukentėjusi nuo A. Ulvido, o pastarojo automobilyje vyras išvydo dukters draugę.

„Žmogus tiesiog nesusilaikė pamanęs, kad spąstuose atsidūrė dar viena mergina“, – svarstė šaltinis Kauno AVPK.

Pirmadienį Kauno apylinkės teisme buvo nagrinėjama byla, kurioje A.Ulvidas taip pat kaltinamas mažamečių bei nepilnamečių tvirkinimu. Baigiamųjų kalbų metu prokuroras pasiūlė A. Ulvidui skirti dvejų metų ir dešimties mėnesių laisvės atėmimo bausmę, suimant jį teismo salėje. Teismas sprendimą skelbs balandžio mėnesį.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA