Kauno rajone statomame daugiabučių kvartale atsiras naujas parkas – Kas vyksta Kaune

Kauno rajone statomame daugiabučių kvartale atsiras naujas parkas

Kauno r. sav. nuotr.

Jonučių II kaime plėtojamame daugiabučių gyvenamųjų namų kvartale „Namučiai“ jau šią vasarą bus įrengtas 1,1 ha parkas, į kurį bus investuota maždaug pusė milijono eurų.

Kaip skelbiama Kauno rajono savivaldybės pranešime, vėliau investuotojai ketina perduoti parką savivaldybei. Apie tai merą Valerijų Makūną ir kitus savivaldybės vadovus praėjusį ketvirtadienį informavo šio projekto vystytojai.

Sutvarkytoje teritorijoje bus treniruoklių, stalo teniso, vaikų žaidimų, pikniko, augintinių vedžiojimo ir treniravimo zonos.

V. Makūnas sveikino tokį verslininkų požiūrį. „Sutvarkytos viešosios erdvės gerina gyvenimo kokybę, padeda telkti bendruomenę, skatina tvarų požiūrį į aplinką, kartu didina ir nekilnojamo turto vertę“, – pastebėjo meras.

Naujame daugiabučių kvartale planuojamas parkas / Kauno r. sav. nuotr.

Susitikime taip pat aptarti švietimo, komercinių patalpų įrengimo, viešojo transporto klausimai bei galimybės Kaštonų gatvę sujungti su Karkazų gatve.

„Namučiai“ – dvylikos daugiabučių namų kompleksas rytiniame Jonučių pakraštyje. Bendras NT projekto gyvenamasis plotas sudarys apie 24 tūkst. kv. m. Iš viso kvartale bus įrengta maždaug 400 butų, verslininkai projektą planuoja užbaigti iki 2025 metų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA