Paaiškėjo, kas koncertuos per eglutės įžiebimą Kaune – Kas vyksta Kaune

Paaiškėjo, kas koncertuos per eglutės įžiebimą Kaune vyks kartu su „Išsipildymo akcija“

M. Zinkevičiaus nuotr.

Jau ateinantį penktadienį, lapkričio 25-osios vakarą Kaune bus įžiebta pagrindinė miesto eglė Rotušės aikštėje, kainuosianti per 160 tūkst. eurų.

Portalas „Kas vyksta Kaune”, vienijantis didžiausią kauniečių bendruomenę internete, kaip ir kiekvienais metais, laukiamą reginį transliuos tiesiogiai internetu, jį galima bus stebėti  portale „Kas vyksta Kaune“.

Šiemet Kauno Kalėdų eglės įžiebimas vyks kartu su „Išsipildymo akcija“. Renginio metu vyks Lino Adomaičio, Manto Jankavičiaus, Marijono Mikutavičiaus, Merūno, Gabrielio Vagelio, Sauliaus Prūsaičio, Iglės, grupės „Baltos Varnos“, Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio pasirodymai.

Kviečiame prisijungti prie Kalėdų eglutės įžiebimo renginio feisbuke ir gauti visą naujausią informaciją.

Įžiebimo renginys ir Kauno eglutė kainuos daugiau nei 300 tūkst. eurų

Kaip jau rašėme, praėjusios savaitės pabaigoje Kauno miesto savivaldybės administracija paskelbė kalėdinės eglutės įžiebimo koncerto sutartį. Viešojo pirkimo konkursą, kaip ir pernai, laimėjo renginių organizavimo bendrovė „Lietuvis“, miestas šventei maksimaliai numatęs skirti beveik 170 tūkst. eurų su PVM.

Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje (CVP IS) pateikiamais duomenimis, sutartis sudaryta tą pačią dieną, kaip ir paskelbta – lapkričio 10 d. Šių metų eglutės įžiebimo šventės idėjos sukūrimas ir įgyvendinimas kainuos 176 tūkst. eurų su PVM, iš jų kiek daugiau nei 169 tūkst. eurų numatyta skirti miesto biudžeto lėšų, o beveik 7 tūkst. eurų turėtų padengti rėmėjai.

Pirkimo dokumentuose įvardijama renginio tema – „Žvaigždžių takais“. Rotušės aikštė žaliaskarės įžiebimo vakarą turėtų žvilgėti tarsi aukso karalystė, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio paveikslo „Karalių pasaka“ motyvais. Koncerte turės pasirodyti ne mažiau kaip 7 profesionalūs atlikėjai, kurie bent du trečdalius kūrinių atliks lietuviškai.

Kauno eglutę šiemet vėl puošia menininkės Jolantos Šmidtienės vadovaujama „Tekstilininkų ir dailininkų gildija“. Galimybė pratęsti sutartį numatyta pernai, Kalėdų eglės ir Rotušės aikštės papuošimams numatyta identiška kaip 2021 m. suma – 160 tūkst. eurų, tad vieno vakaro įžiebimo renginys su televizijos transliacija atsieis brangiau nei pagrindinės miesto dekoracijos „apranga“.

J. Šmidtienė prie Kauno Kalėdų eglės puošybos dirba daugiau kaip dešimtmetį – nuo 2009-ųjų metų. Per visą šį laikotarpį menininkė nebuvo pakviesta puošti tik 2017-ųjų metų eglutės, tąkart dekoravimas patikėtas bendrovei „Medusa Concert“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA