Policijos dienos išvakarėse - medaliai ir dovanos Kauno pareigūnams - Kas vyksta Kaune

Policijos dienos išvakarėse – medaliai ir dovanos Kauno pareigūnams

Kauno r. sav. nuotr.

Domeikavos laisvalaikio salėje penktadienį vykusiame minėjime Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) vadovai medaliais, padėkos raštais ir atminimo dovanomis apdovanojo daugiau kaip pusantro šimto policijos pareigūnų.

Kaip skelbia Kauno rajono savivaldybė, renginyje taip pat dalyvavo Kauno apygardos vyriausiasis prokuroras Darius Valkavičius, apskrities savivaldybių atstovai, policijos veteranai, buvo parodytas filmas apie kelių policiją.

Meras Valerijus Makūnas dėkojo Kauno rajono policijos komisariato (PK) viršininkui Aleksejui Chraminui ir jo vadovaujamam kolektyvui už partnerystę įgyvendinat saugumo programas ir įteikė apdovanojimus.

Kauno rajono PK 2-ojo veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Ievai Čiupkevičiūtei ir 1-ojo veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Vaidai Sibitienei meras įteikė Kauno rajono medalius (pasižymėjimo ženklus).

Padėkomis įvertinti keturi tyrėjai: Ernesta Mikolajūnaitė, Gabija Malijauskaitė, Gintarė Kildišytė ir Robertas Kumeta. Kauno rajono PK 2-ojo veiklos skyriaus viršininkui Aidui Šveikauskui įteiktas vardinis laikrodis.

„Džiaugiuosi, kad Jūsų profesionalumo, pasiaukojimo ir darbštumo dėka Kauno rajone ištiriama vis daugiau nusikalstamų veikų. Gerai, kad pažeidėjus drausminate ne tik baudomis, bet ir atliekate švietėjišką misiją, pamokote, patariate, saugote, padedate“, – cituojamas V. Makūnas.

Kauno rajono policijai įteikti nauji keturračiai

Pranešime primenama, kad gyventojams saugiai jaustis savo aplinkoje padeda daug metų bendrai vykdoma programa „Saugus Kauno rajonas“. Kauno rajonas nuo 2020-ųjų policijai taip pat padovanojo patruliavimo automobilį, du keturračius, elektromobilį, nupirko vaizdo stebėjimo kamerų ir greičio matuoklių.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA