Tiesiogiai iš Kulautuvos: antroji bardų festivalio „Akacijų alėja“ diena – Kas vyksta Kaune

Tiesiogiai iš Kulautuvos: antroji bardų festivalio „Akacijų alėja“ diena tiesiogiai nuo 14.20 val.

Nemokamas bardų, dainuojamosios poezijos ir gyvos muzikos festivalisAkacijų alėja“ šiais metais vyksta dvi dienas. Liepos 8 ir 9 dienomis Kauno rajono kurortiniame Kulautuvos miestelyje savo pasirodymus surengs žymūs Lietuvos scenos atlikėjai. Tiesiogiai muzikos garsus abi dienas transliuos naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“.

Liepos 8-osios programa yra skirta pagerbti festivalio įkūrėją, etnokultūrinės veiklos organizatorių, dainuojamosios poezijos atlikėją Algirdą Svidinską, kurio garbei jo sūnus Aurimas Svidinskas atliks savo tėčio dainas.

Liepos 9 d. nuo 14 valandos pasirodymus surengs mažosios akacijos alėjos atlikėjai, o nuo 15 valandos ant scenos lips „Jiedu ir Baltokas“. Toliau pasirodys Justas Tertelis, Rokas Kašėta, svečiai iš Latvijos „Pacific K“, Andrius Zalieska-Zala.

Vakare, 17.55 valandą į sceną lips Vytautas V. Landsbergis, o po jo pasirodys Rūta Malūnavičiūtė, taip pat Dainius Beržanskis, kuris atvyko iš pačios Amerikos. Toliau scenoje bus galima klausytis Kazimiero Likšos ir svečių iš Ukrainos – Enko Olena.

20.40 val. scenoje pasirodys muzikos grandas Andrius Mamontovas, taip pat pasirodys Jurga Šeduikytė ir festivalį vainikuos Saulius Petreikis.

Tiesioginė transliacija iš Kulautuvos naujienų portale „Kas vyksta Kaune“ prasidės 14.20 val.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA