Vėjas Kaune įkalino žmones, į nuvirtusį medį atsitrenkė greitosios pagalbos automobilis – Kas vyksta Kaune

Vėjas Kaune įkalino žmones, į nuvirtusį medį atsitrenkė greitosios pagalbos automobilis

BNS, Kas vyksta Kaune 2022/02/18 10:42
Asociatyvi / "Kas vyksta Kaune" skaitytojų nuotr.

Ugniagesiai per parą 49 kartus vyko šalinti nuvirtusių medžių ir šakų nuo važiuojamosios kelio dalies, nuo elektros laidų.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) penktadienį pateiktais duomenimis, daugiausiai, devynių iškvietimų sulaukta Vilniaus apskrityje, aštuoniskart ugniagesiai kviesti Šiaulių apskrityje, septynis – Kauno, po penkis – Klaipėdos ir Panevėžio. Taip pat pareigūnai po kelis kartus šalinti medžių vyko kitose apskrityse.

Dar ketvirtadienį pranešta apie kelis eismo įvykius, susijusius su dėl stipraus vėjo virtusiais medžiais: kelyje Vilkaviškis-Marijampolė vėjui ant automobilio užvertus medį, žuvo du juo vykę žmonės, dar vienas buvo sužalotas, vidurnaktį į ketvirtadienį į nuvirtusį medį Kauno rajone atsitrenkė ir greitosios pagalbos automobilis.

9.33 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Sukilėlių gatvėje, ant tako vėjas užvertė statybinį namelį ir žmonės negali išeiti. Statybinis namelis kieme ant takelio buvo užvirtęs nuo šalia esančios statybvietės. Ugniagesiai namelį nunešė į statybų aikštelę, vietoje dirbę statybininkai perspėti susitvarkyti statybų aikštelę, nes apsauginės tvoros buvo nugriuvusios į privatų kiemą.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, penktadienį Lietuvoje dar laikysis stiprus vakarų, pietvakarių vėjas, vietomis gūsiai sieks iki 15-20 m/s, žadami trumpi nedideli krituliai, vyraus šlapdriba, lietus. Aukščiausia temperatūra bus 2–7 laipsniai šilumos.

Šeštadienį vėjas stiprės: pietvakarių, dieną pereinantis į vakarų, šiaurės vakarų vėjo greitis sieks 16–21 m/s, rytą ir dieną vietomis galimi gūsiai iki 22–27 m/s, pajūryje – iki 28–32 m/s. Žadami krituliai, vyraus šlapdriba, temperatūra naktį sieks nuo 1 laipsnio šalčio iki 3 šilumos, dieną – 1–6 laipsniai šilumos.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA