Nufilmavo leisgyvį „Megos“ ryklį prieš jiems nugaištant – Kas vyksta Kaune

Nufilmavo leisgyvį „Megos“ ryklį prieš jiems nugaištant

Trečiadienį paskelbus, kad prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ akvariume nugaišo visi rykliai, naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pasidalino vaizdo įrašu, kuriame matosi keistas gyvūno elgesys – ryklys lėtai šonu leidosi į akvariumo dugną.

Apie užfiksuotą vaizdą kaunietis nedelsiant pranešė „Megai“. Žinutę apie galimai leisgyvį ryklį vyras prekybos ir laisvalaikio centrui išsiuntė vasario 4-ąją, o atsako sulaukė vasario 15-ąją. Atsakydama „Mega“ tvirtino, kas rykliams viskas gerai.

„Turime specialistus – kasdien akvariumą prižiūrinčius biologus, kurie rūpinasi tiek pačiu akvariumu, tiek jo gyventojais. Su rykliu viskas gerai. Ačiū už jūsų rūpestį“, – kauniečiui atsiųstoje žinutėje teigė „Megos“ atstovai.

Trečiadienį žinią apie ryklių netektį išvydęs kaunietis neslėpė apmaudo. „Mes tiek pastangų įdėjom, kad perspėtume apie situaciją ir atsitrenkėm į „viskas kontroliuojama“ sieną“, – teigė nusivylęs skaitytojas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pastaraisiais metais akvariume gyveno trys rykliai: du juodapelekiai ir viena baltapelekio ryklio patelė.

Pirmojo ryklio „Mega“ neteko kovo pradžioje, neseniai atsisveikino ir su dviem likusiais. Anot, „Megos“ akvariumo priežiūros vadovo-biologo ir naro Tado Laurinavičiaus, visi rykliai nugaišo dėl senatvės.

Rykliai kartu su daugiau nei dviem šimtais per 40 skirtingų rūšių iš Atlanto, Indijos ir Ramiojo vandenynų, Raudonosios, Viduržemio, Karibų jūrų kilusių žuvų džiugino prekybos centro lankytojus beveik 20 metų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA