Kaune planuojama atidaryti antrą COVID-19 patikros punktą – Kas vyksta Kaune

Kaune planuojama atidaryti antrą COVID-19 patikros punktą

BNS 2022/01/26 15:22
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Keliskart išaugus testavimo apimtis Kaune planuojama atidaryti antrą COVID-19 patikros punktą, sako Kauno miesto poliklinikos direktorius Paulius Kibiša.

„Planuojame, vyksta derybos, pasiruošimai, ir, kai tik atidarysime, pranešime, tas yra dienotvarkėje, mes galvojame apie savaites“, – trečiadienį LRT sakė P. Kibiša.

Pasak poliklinikos vadovo, plėsti dabartinio testavimo punkto Kauno kempinge Jonavos gatvėje nėra prasmės, nes automobilių spūstis čia susidaro prie įvažiavimo, o įrengti antro šioje vietoje neįmanoma.

„Dėl išaugusio poreikio, jei anksčiau testuodavome lapkričio mėnesį 580 per dieną, vakar testavome 2,5 tūkst., ryt testuosime 3 tūkst., o įvažiavimas į kempingą vienas, taip ir spaudžiasi. Mes negalvojame plėstis būtent kempinge, nes butelio kakliukas yra įvažiavime ir kito įvažiavimo įrengti neįmanoma“, – teigė vadovas.

P. Kibiša sakė, kad šiuo metu Kaune registruotis COVID-19 testui galima penktadieniui, tačiau galimybes didinti apimtis stabdo ir darbuotojų trūkumas.

„Turėtumėme stengtis tilpti į 24 valandas, bet kai per dvi savaites išauga srautas penkis–šešis kartus, reikia ir žmonių, reikia juos apmokyti, juos rasti, nes gali testus imti tik slaugytojai ir gydytojai, šitų žmonių iš Užimtumo tarnybos nepasikviesi“, – kalbėjo vadovas.

Kas vyksta Kaune“ primena, kad antradienio popietę išsitirti atvykusiųjų eilė tęsėsi toli į Kleboniškio mišką, o šiandien įamžinta dar didesnė eilė.

Praėjusią parą Lietuvoje nustatyta 9490 naujų COVID-19 atvejų, tai didžiausias iki šiol registruotas paros naujų atvejų skaičius Lietuvoje. Pastarąjį kartą rekordinis atvejų skaičius fiksuotas prieš savaitę, kai nustatyta 7,2 tūkst. atvejų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA