Eismas atnaujintas dar vienoje Kauno gatvėje – Kas vyksta Kaune

Eismas atnaujintas dar vienoje Kauno gatvėje

Nors visą prožektorių šviesą rugsėjo pradžioje nudžiovė Kauno pilies žiedinės sankryžos atidarymas, automobilių eismas atnaujintas ir vienoje nuo pavasario tvarkomoje Žaliakalnio gatvėje. Vairuotojai jau gali važiuoti P. Kalpoko gatve, nors vietomis čia dar intensyviai pluša kelininkai.

Kaip prieš pat rugsėjį skelbė Kauno savivaldybė, eismas P. Kalpoko gatve paleistas rugsėjo 1-ąją, o tai turėtų nuimti dalį transporto apkrovos nuo Varnių tilto, Nuokalnės ir Utenos gatvių.

„Kai kuriomis dienomis piko metu Varnių tilto apkrovimas buvo didesnis nei „Via Baltica“ magistralės. Nors situaciją stebėjome per vaizdo kameras ir stengėmės reguliuoti srautus šviesoforo fazėmis, P. Kalpoko gatvės atidarymas neabejotinai turės daugiau įtakos srautų pasiskirstymui ir atlaisvins greta esančias arterijas“, – komentavo savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas Martynas Matusevičius.

Tiesa, kaip matyti „Kas vyksta Kaune“ vaizdo įraše, gatvė vis dar asfaltuojama, išardyti šaligatviai, tad pėstieji arba eina važiuojamąja dalimi, arba skinasi kelią žvyru.

Tuo metu portalo skaitytojai skundžiasi ilgai trunkančiais darbais A. Mackevičiaus ir gretimose Žaliakalnio gatvelėse, remontas čia esą neturi nei pradžios, nei pabaigos. Anot kauniečio, visas rajonas kasinėjamas jau ketvirtus metus, tų pačių atkarpų darbininkai imasi po kelis kartus.

„Gatvės sunkiai pravažiuojamos, šaligatviai, kur yra – purve. Kreipiuosi, nes tikiuosi, kad žiniasklaida galėtų paskatinti savivaldybę susiimti, griežčiau prižiūrėti rangovus ir pagaliau pabaigti amžinus remontus. Netikiu, kad buvo planuotas penkmečio remontas“, – svarstė skaitytojas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad P. Kalpoko gatvės rekonstrukcija pradėta kovo antroje pusėje, darbus planuota užbaigti iki rugsėjo, o tuo metu čia leista važiuoti tik gyventojams, ribotas automobilių stovėjimas važiuojamojoje dalyje. Kapitališkai tvarkoma visa atkarpa nuo Jonavos iki Zanavykų gatvės bei šaligatviai.

Viadukas R. Kalpoko gatvėje

Dar ilgiau užtruko Žemaičių gatvėje esančio viaduko atnaujinimas. Pradėjus pernai rugpjūtį, remontą buvo numatyta baigti iki 2020-ųjų pabaigos, tačiau eismas šioje vietoje paleistas tik šių metų birželio antroje pusėje. Po rekonstrukcijos praplatėjo viaduko važiuojamoji dalis – įrengtos dvi 3 m pločio eismo juostos, o pėstiesiems nutiesti beveik 2 m pločio šalitilčiai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.