Neįtikėtina: kaunietis „Senukus“ mulkina nebe pirmą kartą | Kas vyksta Kaune

Neįtikėtina: kaunietis „Senukus“ mulkina nebe pirmą kartą

Kauno apskrities VPK nuotr.

Prieš kelias dienas Kauno pareigūnai prašė pagalbos atpažįstant vyrą, kuris įtariamas gudriai apvogęs „Megoje“ esančią „Senukų“ parduotuvę. Netrukus policija išplatino dar vieną pranešimą apie tuo pačiu būdu įvykdytą nusikaltimą. Vaizdo kamerų medžiagoje – tas pats asmuo, o įvykius skiria vos dvi dienos.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai informavo atliekantys tyrimą dėl vagystės, kuomet birželio 19 d., apie 16.50 val., Islandijos plente esančioje parduotuvėje buvo sukeisti prekės brūkšniniai kodai, tokiu būdu už 89,99 eurus įsigyjant dulkių siurblį, kurio vertė 509,99 eurai.

Policijos duomenimis, parduotuvei padaryta turtinė žala siekia 420 eurų. Vaizdo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kauno apskrities VPK Santakos policijos komisariatą telefonu 8 700 60676 arba rašyti el. p. irma.saveike@policija.lt.

Kauno apskrities VPK Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. – už vagystę gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo sk. prokurorai.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad neseniai skelbta apie lygiai tokią pat vagystę. Apsukrus ilgapirštis „Senukuose“ apsilankė ir birželio 21 d., apie 17.35 val. Iš dešinį žastą marginančios tatuiruotės galima spręsti, kad tai tas pats žmogus.

Tąkart parduotuvėje taip pat sukeisti prekės brūkšniniai kodai, tokiu būdu už 62,99 eurus įsigyjant dulkių siurblio šluotą, kurios vertė yra 599,99 eurai. Parduotuvei padaryta 537 eurų žala.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA