Parodė „BMW“ gaudynes iš vidaus: vairuotojas atsisakė išlipti, teko daužti stiklą – Kas vyksta Kaune

Parodė „BMW“ gaudynes iš vidaus: vairuotojas atsisakė išlipti, teko daužti stiklą

Kauno pareigūnai pateikė daugiau detalių apie trečiadienio naktį įvykusį incidentą, kai būrys policijos ekipažų pasileido paskui nestojusį „BMW“. Neblaivus ir teisės vairuoti neturintis jaunas vyras nepanoro išlipti iš automobilio, tad pareigūnai išdaužė stiklą ir vairuotoją ištempė.

Kaip nurodo Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK), praėjusią naktį, apie 2 val. sulaukę pranešimo apie Kalniečių gatvėje konfliktuojančius galimai neblaivius asmenis, pareigūnai vyko į įvykio vietą, kuomet pastebėjo iš nurodyto adreso išvažiuojantį „BMW“ automobilį ir pradėjo jį stabdyti P. Dovydaičio gatvėje.

2000 m. gimęs automobilio vairuotojas ne tik nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti, tačiau, padidinęs greitį, ėmė sprukti nuo jų. Galiausiai, prisijungus ne vienam Kauno apskrities policijos ekipažui, bėglys buvo užblokuotas ir sulaikytas Linkuvos ir Apuolės gatvių sankryžoje.

Vairuotojas atsisakė išlipti, pareigūnams neatidarė transporto priemonės durų, todėl teko išdaužti automobilio lango stiklą – durelės buvo atidarytos, o vairavęs asmuo ištrauktas. Nuo dvidešimtmečio teisės vairuoti neturinčio vairuotojo sklido alkoholio kvapas, o patikrinus alkotesteriu, šis patvirtino alkoholio vartojimo faktą – jaunam vyrui nustatytas 1,43 prom. girtumas.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai teigė, kad gaudynės vyko P. Lukšio gatvėje, Savanorių prospekte, vėliau visa žybsinti kolona nusuko link Šilainių. Anot kauniečių, Kalniečių gatvėje girdėjosi ir pareigūnų garsiakalbis su raginimu sustoti. Liudininkų tvirtinimu, vienu metu bėglį vaikėsi net septyni policijos ekipažai, tačiau portalą pasiekusiame vaizdo įraše matyti keturi specialiųjų tarnybų automobiliai.

Po apklausos vyras paleistas, „BMW“ išgabentas į saugojimo aikštelę. Surinkta medžiaga perduota Kelių policijos valdybos pareigūnams, kurie toliau vertins ne tik tai, kad vairuotojas nepakluso reikalavimui sustoti, vairavo transporto priemonę neblaivus ir neturėdamas pažymėjimo, bet ir kokias dar Kelių eismo taisykles pažeidė sprukdamas nuo pareigūnų Kauno gatvėmis.

„Pareigūnai džiaugiasi, kad išvengta skaudžių nelaimių – nei gyventojai, nei vairuotojas nenukentėjo“, – nurodoma Kauno apskrities VPK pranešime žiniasklaidai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.