Skuodė kaip įmanydamas: girtą „BMW“ vairuotoją policija gaudė po visą Kauną | Kas vyksta Kaune

Skuodė kaip įmanydamas: girtą „BMW“ vairuotoją policija gaudė po visą Kauną

Naktį iš antradienio į trečiadienį kauniečius iš lovų vertė policijos sirenų gausmas. Lengvąjį automobilį „BMW” po visą Kauną vaikėsi net keli policijos ekipažai.

„Šiandien apie 02.15 val. užfiksuotas įvykis, kurio metu „BMW” vairuotojas bėgo nuo 7 policijos ekipažų”, – naktį „Kas vyksta Kaune” redakcijai pranešė skaitytojai.

Liudininkų teigimu, gaudynės vyko Lukšio gatvėje, Savanorių prospekte, vėliau visa žybsinti kolona nusuko link Šilainių. Anot kauniečių, Kalniečių gatvėje girdėjosi ir pareigūnų garsiakalbis su raginimu sustoti.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune” komentavo Kauno apskrities policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė, apie 2.05 val. eiliniam patikrinimui P. Dovydaičio gatvėje buvo stabdomas lengvasis automobilis „BMW”, tačiau jis nestojo.

„Automobilio vairuotojas nepakluso teisėtam reikalavimui sustabdyti transporto priemonę ir pradėjo didinti greitį. Apie 2.17 val. automobilis buvo sustabdytas Linkuvos ir Apuolės gatvių sankryžoje”, – komentavo O. Vaitkevičienė.

Jos teigimu, 2000 metais gimusiam „BMW” vairuotojui nustatytas 1.43 prom. girtumo laipsnis.

Tiesa, kol kas nėra aišku, kiek policijos ekipažų dalyvavo automobilio gaudynėse, kaip matyti vaizdo įraše, bėglį gaudo 4 policijos automobiliai.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA