Dėl didelės būsto paklausos ankstinamas naujas „Nemunaičių“ projekto etapas – Kas vyksta Kaune

Dėl didelės būsto paklausos ankstinamas naujas „Nemunaičių“ projekto etapas

„Nemunaičių“ projektas / Organizatorių nuotr.

Vos prieš kelis mėnesius prasidėjus būstų rezervacijoms H. ir O. Minkovskių gatvėje, Kaune, kairiajame Nemuno krante, šiandien dviejuose „Nemunaičių“ projekto daugiaaukščiuose pastatuose rezervuota beveik 70 proc. butų. Atsižvelgiant į potencialių pirkėjų aktyvumą „SBA Urban“ vystomame gyvenamųjų namų kvartale ankstinama trečiojo ir ketvirtojo namų statybų pradžia – pradedama ir papildomų butų rezervacija.

Kosminiai pardavimai

„Prestižinė vieta, nacionalinio premijos laureato ir jo studijos architektūra, miestui pažįstamas vystytojas iš anksto skatino susidomėjimą projektu, tačiau pradėjus realias butų rezervacijas jų greitis ir mastas pranoko lūkesčius. Esant „kosminei“ paklausai ir ribotai prestižinių būstų pasiūlai, „Nemunaičių“ projekte vos per kelias savaites liko mažiau nei trečdalis laisvų butų. Siekdami patenkinti paklausą ir sudaryti galimybę dar šiais metais įsigyti svajonių namus, gerokai ankstiname trečiojo ir ketvirtojo daugiaaukščių statybas“, – pranešime žiniasklaidai sako „SBA Urban“ nekilnojamojo turto plėtros vadovas Egidijaus Ripkauskas.

Trečiajame „Nemunaičių“ name rezervacijos jau pradėtos, o ketvirtajame pradedamos kitą savaitę. Pasak „SBA Urban“ Komercijos direktoriaus Giedriaus Muliuolio, „Nemunaičių“ projekte paklausiausi 2 kambarių butai, kurių plotas svyruoja nuo 41 iki 50 kv. m.

„Nemunaičių“ projektas / Organizatorių nuotr.

„Pirmųjų dviejų namų gyventojų bendruomenė bus gana jauni 28-33 metų žmonės arba šeimos. Didžiausi privalumai, kuriuos mato ir susidomi naujakuriai – gyvenimas prie upės ir šalia miesto centro. Kai kuriems iš jų projektas tapo tam tikru kvietimu grįžti į Kauną. „Nemunaičiuose“ planuoja įsikurti kauniečiai, ilgą laiką gyvenę Vilniuje ir galiausiai nusprendę savo namus kurti Kaune. Taip pat būstus jau rezervavę ir vilniečiai, kurie susižavėjo projekto erdvėmis bei planuoja ateitį Kaune“, – teigia G. Muliuolis.

Darbai įsibėgėjo

„Visų „Nemunaičių“ namų statybos darbai vyksta pagal grafiką, o prisidėjus trečiajam bei ketvirtajam planuojame, kad kiekvienas namas išdygs kelių mėnesių skirtumu. Trečiajame projekto name bus 24 1-4 kambarių butai, o ketvirtajame – 38, nuo 1 iki 3 kambarių. Planuojame, kad pirmieji naujakuriai įsikurti naujuosiuose namuose galės jau 2022 metų pirmąjį pusmetį ”, – sako E. Ripkauskas.

Trečiajame name suplanuoti ir didesnės kvadratūros butai. Naujakuriai galės rinktis iš erdvių bei funkcionaliai suplanuotų 4 kambarių būstų, kurių plotas sieks 100 kv. metrų. Visame projekte tokių planuojama tik 6. E. Ripkausko teigimu, vos prasidėjus trečiojo namo rezervacijoms, iš karto matyti ir paklausiausi būstai.

Dominuoja tiek mažesni, iki 2 kambarių su vaizdu į upę, Senamiestį, tiek ir didesni – 4 kambarių. Ketvirtajame name planuojami 38 butai – naujakuriai čia rinksis iš 1-3 kambarių butų. Rezervacijos pastarajame name prasidės jau kitą savaitę, tad greičiausieji dar turės galimybių rinktis iš pačių patraukliausių ir labiausiai šeimos ar jauno žmogaus poreikius atitinkančių būstų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.