Lauko terasų sezonas: kaip apsisaugoti nuo vėjo, lietaus, saulės ar šalčio? – Kas vyksta Kaune

Lauko terasų sezonas: kaip apsisaugoti nuo vėjo, lietaus, saulės ar šalčio?

„Tentukas.lt“ / Organizatorių nuotr.

Sugrįžtant šiltajam metų laikui, daugelis nuosavų namų, sodybų bei lauko kavinių savininkų ruošiasi pradėti išsiilgtą lauko terasos ar pavėsinės sezoną. Visgi, laiką lauke leisti mėgstančių gyventojų kasmet laukia vis tas pats iššūkis – permainingi ir sunkiai prognozuojami pavasario bei vasaros orai. Tad kaip efektyviai apsisaugoti nuo vėjo, lietaus, šalčio ar sniego ir užtikrinti maksimalų kasdieninį komfortą savojoje lauko erdvėje?

Laisvalaikis terasoje – visus metus

Apsauginius lauko terasų bei pavėsinių sprendimus diegiančios įmonės „Tentukas.lt“ direktorius Mantas Kasulaitis pažymi, jog modernių sprendimų pagalba, šiandien lauko terasa ar pavėsinė gali būti pritaikyti visiems metų laikams.

„Vienas patogiausių, savo naudą jau įrodžiusių būdų lauko terasai ar pavėsinei apsaugoti – skaidrūs tentai. Tai gerokai pigesnis, lengviau įrengiamas ir naudoti patogesnis sprendimas nei stiklas, apsaugantis terasą, jos medieną ir joje laisvalaikį leidžiančius žmones nuo lietaus, vėjo, sniego, rudeninių lapų ar net gyvūnų. Na, o įsigijus lauko šildytuvą, skaidriu, aukštos kokybės tentu apsaugotoje terasoje laiką leisti galima net ir žiemą“, – teigia „Tentukas.lt“ vadovas.

Specialisto teigimu, skaidrūs, iš PVC medžiagos gaminami tentai pastaraisiais metais išpopuliarėjo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio valstybėse. Ypač – permainingu klimatu išsiskiriančioje Skandinavijoje. Šio sprendimo pavėsinėms ir lauko terasoms populiarumą lemia ne tik priimtina kaina bei vizualiai patraukli išvaizda, bet ir itin patogus naudojimas. Susidūrus su prastomis oro sąlygomis tentai greitai ir lengvai gali būti nuleidžiami į apačią, taip apsisaugant nuo kritulių, vėjo ar šalčio, o esant geram orui –suvyniojami į viršų, pavėsinę ar terasą paliekant visiškai atvirą.

Terasos ir lauko pavėsinės / Organizatorių nuotr.

„Daugelis pavėsinių ar lauko terasų turėtojų susiduria su lauko medienos nusidėvėjimo problema. Permatomi tentai pasitarnauja ir šioje srityje. Jie apsaugo medieną nuo kritulių ir taip užtikrina jos ilgaamžiškumą. Iš kokybiškų medžiagų pagaminti tentai gali būti naudojami ištisus metus, o dėl savo apsauginių savybių jie patikimai tarnaus ne vienerius metus. Turime pavyzdžių, kuomet tentai be priekaištų atrodo net ir po 10 metų“,  – sako „Tentukas.lt“ direktorius.

Prioritetas – medžiagos kokybė

Paklaustas, kaip pasirinkti tentus pavėsinei ar terasai, M. Kasulaitis akcentuoja medžiagų kokybę ir individualų pritaikymą kiekvienam konkrečiam statiniui.

„Kiekvienas statinys reikalauja skirtingų sprendimų, bet visiems jiems apsaugoti būtina kokybė. Kadangi visos pavėsinės yra skirtingos, mes tentus gaminame tik pagal individualų kiekvieno kliento užsakymą. Skaidraus tento apvadus galima rinktis iš didelės spalvų paletės, nors šiandien populiariausia ruda spalva. Naudojame pasaulyje geriausią, skaidrų japonišką tentą, kurį importuojame patys. Na, o spalvotus tentus gauname iš gamintojo Vokietijoje – „Serge Ferrari“ grupės. Dėka 15 metų patirties, savo gaminiams užtikriname aukščiausią kokybę“, – sako verslininkas.

Terasos ir lauko pavėsinės / Organizatorių nuotr.

Užsakyti tentus pavėsinėms ar lauko terasoms įmonėje „Tentukas.lt“ galima ištisus metus – tiek nuotoliniu būdu, tiek susitinkant su įmonės atstovu. „Tentukas.lt“ meistrai turi sukūrę sistemą, padedančią visus tentų užsakymo ir įrengimo procesus atlikti nekontaktuojant. Gavę objekto nuotraukas specialistai atlieka konkrečios pavėsinės ar terasos brėžinį ir klientui pateikia aiškias instrukcijas, kaip paprastai ją išmatuoti. Pagaminti tentai bei jų įrengimo tekstinė ir vaizdinė instrukcija užsakovui perduodami per kurjerį.

Lietuvoje sėkmingai veikianti ir savo gaminius į užsienio šalis eksportuojanti įmonė „Tentukas.lt“ klientams siūlo tentus namų pavėsinėms ir terasoms, lauko kavinių terasoms, transportui, puspriekabėms, priekaboms, laivams, reklaminiai tentai lauko reklamoms. Taip pat, stogelius ir įvairius kitus iš tentų gaminamus sprendimus, atliekamas įvairių tentų remontas.

Daugiau informacijos apie sprendimus lauko terasoms bei pavėsinėms ir kitas įmonės teikiamas paslaugas galima rasti ČIA.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.