Kauniečiai šeštadienį danguje fiksuoja neįprastą reginį – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai šeštadienį danguje fiksuoja neįprastą reginį

Šeštadienio rytą saulėtame danguje lėktuvų išraižytus voratinklius išvydę kauniečiai kaip mat suskubo teirautis apie nepaprastą situaciją. Tiek danguje paliktų ruožų miestiečiai jau seniai nebuvo matę.

„Gal žinote kas vyksta oro erdvėje, nes Varluvoje žiūrint į dangų, matyti lėktuvų palikti zigzagai. Ir vis toliau tai vyksta. Keturi lėktuvai danguje? Kažkaip neįprasta“, – teigė seniai matytą vaizdą danguje šeštadienį įamžinę skaitytojai.

Kaip matyti skrydžių stebėjimo svetainėje „Flightradar“, virš Kauno, Marijampolės ir kitų mažesnių miestelių šeštadienį ratus suko du YANK01 ir YANK02 Jungtinių Amerikos Valstijų karinių oro pajėgų lėktuvai, kurie apie 8 val. pakilo Šiaulių oro uoste.

JAV kariniai lėktuvai virš Kauno / „Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Seniau portalui „Kas vyksta Kaune“ Karinių oro pajėgų atstovė žiniasklaidai ltn. Milda Gudaitytė yra nurodžiusi, kad visi orlaivių skrydžiai virš Lietuvos yra planiniai. Apie minėtų lėktuvų skrydžius yra komentavęs ir Šiaulių aviacijos bazės vadas, Pulkininkas leitenantas Antanas Matutis.

„Nėra ko nerimauti, lėktuvai vykdo savo kasdienes užduotis, kasdienę veiklą. Daugiau informacijos apie karinių oro pajėgų veiklą neteikiame“, – anksčiau sakė jis.

Be minėtų karinių lėktuvų Kauno padangę raižė ir iš Karmėlavos oro uosto kilęs Rusijos oro linijų „Red Wings“ užsakomasis skrydis, taip pat Kaune apie 11.30 val. leidosi iš Norvegijos Stavangerio miesto atskridęs „Wizz Air“ lėktuvas. Abu orlaiviai – „Airbus A320“ tipo.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA