Dalinasi kauniečiai: išeiti iš parduotuvės apsipirkus – tik po apsaugos darbuotojos leidimo – Kas vyksta Kaune

Dalinasi kauniečiai: išeiti iš parduotuvės apsipirkus – tik po apsaugos darbuotojos leidimo

Šeštadienį viešoje erdvėje išplito vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas pirkėjams nemalonus incidentas Vaišvydavos „Iki“ parduotuvėje. Pilnus krepšius gėrybių prisikrovę ir už jas jau atsiskaitę pirkėjai iš parduotuvės esą neišleidžiami, čia įvesta nauja tvarka – laukti, kol susidarys grupelė žmonių, mat iš parduotuvės išeiti galima tik būryje.

„Iki parduotuvės apsaugininkė susigalvojo naują tvarką, kurios metu apsipirkus iš parduotuvės išeiti galima tik jai leidus. Žmonės su pirkiniais priversti būriuotis, nes apsipirkę negali iš karto palikti parduotuvės“, – piktinasi šeštadienio popietę parduotuvėje „Iki“ apsilankę kauniečiai.

Kaip įamžinta vaizdo medžiagoje, dalis pirkėjų net nesupranta kas vyksta, o norą išeiti iš parduotuvės ignoruoja čia pat stovinti apsaugos darbuotoja. Ne gana to, vieną vyriškį ji sugriebia ir neleidžia palikti parduotuves. Tarp ju kyla konfliktas, kuris užfiksuotas kauniečio vaizdo įraše.

Išplatintą vaizdo įrašą pamatę kauniečiai prisipažino atsidūrę tokioje pačioje situacijoje. „Dabar puikus metas tokiems pasireikšt, dideliais viršininkais pasijaust. Aš irgi apsipirkus turėjau laukt kol prisirinks daugiau žmonių, kurie norėtų išeit iš parduotuvės, nes pareiškė, kad durų čia kiekvienam nedarinės“, – teigė moteris.

Internautų ir nuolatinių Vaišvydavos „Iki“ pirkėjų teigimu, tai jau ne pirmas kartas, kai vaizdo medžiagoje matoma apsaugos darbuotoja konfliktuoja su pirkėjais.

„Čia jau ne pirmas kartas, kaip ši apsaugos darbuotoja puldinėja ant žmonių. Ar ne laikas parduotuvės administracijai atsižvelgti į jos psichinę būklę?“, – piktinosi kauniečiai.

Incidentą tiria

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo „Iki“ Komunikacijos vadovė Vaida Budrienė, klientų srautai pagal Lietuvos teisės aktų reikalavimus yra ribojami, t.y. prekybos vietoje vienam žmogui turi būti skiriama ne mažiau nei 15 kv. metrų. Taigi yra ribojamas patekimas į prekybos centrą, o ne atvirkščiai.

„Šis minimas incidentas, pagal preliminarią informaciją, kilo, kai vienas klientas nepaklausė apsaugos darbuotojo luktelėti prie įėjimo kol išeis kiti klientai iš parduotuvės, elgėsi agresyviai, pastūmė apsaugos darbuotoją ir pateko į prekybos centrą.

Buvo iškviesta policija. Tam, kad asmuo nepasišalintų iki atvykstant policijos pareigūnams, buvo užvertos įėjimo durys. Tačiau jau netrukus jos buvo atidarytos, nes susidarė eilė klientų norinčių išeiti. Deja, tuo metu pavyko pasišalinti ir galimam pažeidėjui“, – incidento aplinkybes pasakojo V. Budrienė.

„Iki“ Komunikacijos vadovė atsiprašo pirkėjų dėl šio incidento. „Įvykį nuodugniai tiriame, analizuosime ir kalbėsime apie šį incidentą tiek su įmone, iš kurios perkame apsaugos darbuotojų paslaugas, tiek su mūsų „Iki“ darbuotojais“, – pridūrė ji.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad karantino laikotarpiu parduotuvėse, prekybos centruose, turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose ir teritorijose šalia jų turi būti užtikrinamas 15 kvadratinių metrų prekybos plotas vienam lankytojui arba vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas asmuo.

Būtina užtikrinti srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi, būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygos.

Šalia parduotuvių, prekybos centrų, turgaviečių ir kitų viešų prekybos vietų esančiose automobilių stovėjimo aikštelėse leidžiama užpildyti ne daugiau kaip 20 procentų visų transporto priemonėms skirtų stovėjimo vietų, neįskaičiuojant darbuotojams bei neįgaliesiems skirtų transporto priemonių stovėjimo vietų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.