„Kas vyksta Kaune“ užfiksavo, kad 21 valandą policija baigė vairuotojų patikrą (papildyta) – Puslapis 3 – Kas vyksta Kaune

„Kas vyksta Kaune“ užfiksavo, kad 21 valandą policija baigė vairuotojų patikrą (papildyta) kilometrinės spūstys staiga dingo

Kaip jau rašėme anksčiau, siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, policija penktadienį per pietus šalyje pradėjo masinę judėjimo kontrolę.

Iš viso įvažiavimuose į savivaldybių centrus policija įrengė 250 kontrolės postų, čia pastatyti draudžiamieji ženklai, dalis įvažiavimų į miestus užtverta, o kai kur eismas stebimas ir vadinamaisiais trikojais.

Policija skelbė, kad blokavimo postai keliuose bus įrengti nuo penktadienio 13 val. iki sekmadienio 21 valandos. Tiesa, kaip užfiksavo portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistai, penktadienio vakarą, maždaug apie 21 valandą, daugelis policijos užkardų buvo panaikinta, ir kelias valandas spūstyse stovėję vairuotojai galėjo įvažiuoti į miesto teritoriją nevaržomai.

Pastebima, kad policija aktyviai tikrinti vairuotojus pradėjo nuo 13 valandos. Žmonės, vykstantys iš darbo namo, pasiimti vaikų iš darželių ar kitais svarbiais reikalais, kai kuriuose įvažiavimuose turėjo praleisti ir po kelias valandas, tačiau 21 valandą visos mobilios užkardos buvo atidarytos ir vairuotojai be jokių trukdžių galėjo pasiekti miestą.

Kaip pasakojo portalo „Kas vyksta Kaune“ kalbinti vairuotojai, nuo Kauno laisvosios ekonominės zonos iki policijos patikros punkto Savanorių prospekte vairuotojai automobiliuose turėjo praleisti nuo 2 iki 4 valandų.

Policijos kontrolės postai prie įvažiavimų į Kauną

Didelį žmonių pyktį sukėlė įrengtos užkardos Kauno miesto teritorijoje, tokiose vietose kaip ant viaduko prie „Megos“, Vilijampolėje, važiuojant link Kaniūkų, Zuikinėje.

Skelbiama, kad iš viso šalyje savaitgalį dirbs daugiau kaip 900 policijos ekipažų, jiems taip pat talkins daugiau nei 300 šaulių, 270 pasieniečių bei apie pusšimtis karo policininkų.

Judėjimo draudimas tarp savivaldybių įvestas siekiant sumažinti COVID-19 plitimą.

Papildyta 12.19 9:10

Kaip portalui „Kas vyksta Kaune“ komentavo Kauno apskrities policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė, policijos pareigūnai naktį kontrolę vykdė kiek kitokiu būdu.

„Naktį tiek Kaune, tiek visoje šalyje, pareigūnai dirba kiek kitokiu režimu. Todėl situacija Kaune – ne išimtis. Ištuštėjus postams, toliau dirba mobilieji ekipažai, kurie automobilius stabdo atsitiktinai pasirinktinose įvažiavimo į Kauną vietose“, – teigė Kauno policijos atstovė.

Anot Kauno policijos komunikacijos atstovės, nuo penktadienio 21 valandos iki ryto, Kauno mieste buvo patikrinta 550 automobilių.

Kauno vairuotojai šeštadienį rytą pranešė, kad mobilūs policijos patikros punktai maždaug nuo 9 valandos ryto vėl kontroliuoja visų vairuotojų keliones, eismo dalyviai tikrinami jau įprastose vietose: ties prekybos centru „Depo“, užkardos įrengtos ir Savanorių prospekte, ties Muravos sankryža.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.