Skaitytojai: policija žadėjo blokuoti tik įvažiavimus į miestus, o postai atsirado pačiame mieste – Kas vyksta Kaune

Skaitytojai: policija žadėjo blokuoti tik įvažiavimus į miestus, o postai atsirado pačiame mieste

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai skundžiasi, jog penktadienį pradėjus kontroliuoti visus įvažiavimus į miestą, kai kurie postai „išdygo“ pačiame mieste, todėl gyventojai stebisi, ar Vytėnai, Aukštieji Kaniūkai, Romainiai ar Vaišvydava jau nebėra Kauno miesto teritorija?

Vienas kaunietis teigia, kad policijos patikros postas prie prekybos centro „Mega“ įkalino Vytėnų gyventojus ir kitus kauniečius, norinčius pasiekti prekybos centrą „Rimi“ ir ten veikiančią „Benu“ vaistinę.

Jo manymu, policijos pareigūnai patingėjo pasigilinti į eismo situaciją šioje vietoje ir vietoj dviejų patikros punktų įrengė vieną, kuriame visą dieną tvyro eismo chaosas. Į postą patenka ne tik nuo aplinkkelio atvažiuojantys vairuotojai, bet ir kauniečiai, važiuojantys iš Vytėnų ar prekybos centro „Mega“.

Policijos kontrolės postai prie įvažiavimų į Kauną

Dar vienas eismo dalyvis pastebi, kad susidūrė su problemomis važiuojant į Vaišvydavą, taip pat gyvenantys ties miesto riba, Aleksote, kur miesto riba baigiasi ties įvažiavimais į Garliavos plentą.

Kiti skaitytojai praneša apie miesto ribose esančius postus Zuikinėje, prie „Regitros“ Vilijampolėje, važiuojant link Romainių.

Vairuotojams kiti eismo dalyviai pataria apsišarvuoti kantrybe ir būti pasiruošusiems pateikti pareigūnams turimus dokumentus, įrodančius, jog jų kelionė yra būtina.

Blokuojami įvažiavimai į Kauną

Skelbiami ir kelių sąrašai, kur policija kontroliuoja automobilių judėjimą visoje Lietuvoje. Pagalbą pareigūnams teikia ir Valstybės sienos apsaugos pareigūnai, Šauliai bei Karo policija.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad karantino laikotarpiu be itin svarbių priežasčių draudžiama palikti savo savivaldybę, o pasivaikščioti viešose vietose gali tik šeimų nariai arba du žmonės iš skirtingų šeimų.

Gyventojams, kurie, visgi, privalo važiuoti į kitą savivaldybę, rekomenduojama turėti išimtį įrodančius dokumentus (t. y. darbo pažymėjimą, Registrų centro išrašą ar kitus dokumentus), kurie galės būti pateikiami tiek popieriniai, tiek ir skaitmeniniu formatu.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA