Tarp rinkimų stebėtojų Kaune – girtas konservatorių atstovas – Kas vyksta Kaune

Tarp rinkimų stebėtojų Kaune – girtas konservatorių atstovas

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Antradienio vakarą naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė informacija apie išankstinio balsavimo vietoje dirbusį neblaivų rinkimų stebėtoją. Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) deleguotam rinkimų stebėtojui nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

„Kaune, Kęstučio g. 1, rinkimuose apie 15 val. su policija buvo išvežtas rinkimu stebėtojas. Vyras buvo girtas“, – pranešė skaitytojas.

Šį faktą naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ patvirtino Vyriausios rinkimų komisijos (VRK) atstovė spaudai Indrė Ramanavičienė. „VRK yra gavusi duomenų, kad Kaune, išankstinio balsavimo vietoje – Kęstučio gatvėje 1, buvo užfiksuotas atvejis, kai rinkimų stebėtojas, deleguotas konservatorių, buvo neblaivus“, – teigė atstovė.

Pasak I. Ramanavičienės, rinkimų komisijų nariai į išankstinio balsavimo vietą iškvietė policijos pareigūnus, rinkimų stebėtojui buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,27 prom.

Pasidomėjus, kas gresia nusižengusiam rinkimų stebėtojui, I. Ramanavičienė nurodė, kad VRK yra atsakinga už tvarką rinkimų vietose, įspėjimą ar baudą konservatorių deleguotam rinkimų stebėtojui skirs policijos pareigūnai.

Kaip naujienų portalui nurodė Kauno apskrities vyriausiausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, spalio 20 dieną apie 14.44 val. iš rinkimų komisijos narės buvo sulaukta pranešimo apie galimai neblaivų vieną iš rinkimų stebėtojų Kaune, Kęstučio g. esančioje rinkimų apygardoje.

„Vyrui nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,27 prom., apie tai informuota rinkimų komisijos pirmininkė“, – pridūrė O. Vaitkevičienė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT