Skaudi netektis krepšinio pasaulyje: mirė auksinės Lietuvos rinktinės narys L. Žemaitis

Socialinio tinklo „Facebook“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Iš už Atlanto atskriejo tragiška žinia – Anapilin iškeliavo vos 28-erių metų Lukas Žemaitis, pastaruoju metu su tėvais gyvenęs Naujojo Džersio valstijoje, JAV.

Lukas dar 2008 metais tapo Europos U-16 krepšinio čempionu su „auksine karta“ tebevadinama Lietuvos rinktine, vedama NBA šiuo metu itin sėkmingai rungtyniaujančio Jono Valančiūno.

1992 m. gimimo Kazio Maksvyčio vadovaujami auklėtiniai tais 2008-aisiais vienintelį kartą iki šiol laimėjo U-16 pirmenybes, įspūdingai finale net 75:33 nušlavę Čekijos jaunuosius krepšininkus.

Į Naujjį Džersį pas tėtį Evaldą Žemaitį persikėlęs Lukas nepamiršo savo šaknų ir už Atlanto, besimokydamas vidurinėje mokykloje Newark-NJ toliau aukščiausiu lygiu žaidė krepšinį ir 2009 m. atstovavo JAV lietuviams Tūkstantmečio pasaulinėse žaidynėse Vilniuje.

Vėliau L. Žemaitis ne kartą gynė NJ „Liepsnos“ vyrų komandos spalvas Šiaurės Amerikos Fizinio Auklėjimo ir Sporto Sąjungos (Šalfo) turnyruose, 2010 m. dalyvavo prestižinėse „Ambasados taurės“ varžybose sostinėje Vašingtone.

JAV lietuviai sunkiausio laikotarpio metu nuoširdžiai užjaučia Luko tėvus Jolantą ir Evaldą, tuo pačiu kviečia visus Lietuvos krepšinio gerbėjus likti neabejingais šios nelaimės situacijoje ir pagal galimybes savo auka prisidėti prie L. Žemaičio laidotuvių.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Koronavirusas Kaune: tarp užsikrėtusiųjų VDU studentas ir darželių darbuotojai

Supleškėjo prie Birštono apžvalgos bokšto naujai įrengta kavinė

A. Veryga: keičiasi kaukių dėvėjimo tvarka

Skaičiai mažėti neskuba: Lietuvoje užfiksuotas 61 naujas koronaviruso atvejis

Rudeniškas vėjas pridarė žalos: lūžtantys medžiai Kaune virto ant automobilių

Kauno tardymo izoliatoriuje – koronavirusas: infekcija nustatyta areštuotam nepilnamečiui

Pasieniečių vadas: eismas per sieną su Baltarusija vyksta įprastai

A. Lukašenka uždaro sieną su Lietuva (papildyta)

Nosį riečiančio kvapelio Kaune įtraukęs ministras: ši gamykla yra ant ribos

Atskleidė, kiek nuo kitų metų gali kilti MMA: toks ženklus augimas turės neigiamų padarinių