Kaunui per Seimo rinkimus „valstiečiai“ meta „Vieningo Kauno“ kozirį – Kas vyksta Kaune

Kaunui per Seimo rinkimus „valstiečiai“ meta „Vieningo Kauno“ kozirį

Asociatyvi / DELFI nuotr.

Valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) pirmadienį paskelbė kandidatų į Seimą sąrašą, kuriame ir keturios „Vieningo Kauno“ narių pavardės. Du iš jų jau dirba šios kadencijos Seime, kiti du – nacionalinės politikos naujokai.

2016 metais į LR Seimą su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos sąrašu išrinkti „Vieningo Kauno“ nariai Aušra Papirtienė ir Gediminas Vasiliauskas dalyvaus ir šių metų Seimo rinkimuose. LŽVS sąraše A. Papirtienė įrašyta 20-uoju numeriu, G. Vasiliauskas – 30-tas. Kaip ir praeituose rinkimuose A. Papirtienė vienmandatėje apygardoje kandidatuoja Kalniečiuose, G. Vasiliauskas – Petrašiūnuose.

Žymiai įdomesnė situacija Šilainių apygardoje, kur praeituose rinkimuose kandidatavo „valstiečių“ partijos lyderis Ramūnas Karbauskis, šį kartą vienmandatę apygardą užleidžiantis „Vieningo Kauno“ narei, išrinktai į Kauno miesto tarybą – Užimtumo tarnybos direktorei Ligitai Valalytei. Ji rinkimų į savivaldą „Vieningo Kauno“ sąraše buvo įrašyta 17-uoju numeriu, o bendrame LŽVS sąraše yra vos 40-oje pozicijoje.

Dar viena „Vieningo Kauno“ atstovė LŽVS rinkimų sąraše – SDG  Mokymų departamento direktorė Karolina Žekaitė. Jai paskirta vienmandatė Aleksoto – Vilijampolės apygarda, o LŽVS sąraše teskirta 50-oji vieta. Šiuo metu moteris yra Kauno tarybos narė.

Primename, kad išrinkus esamus Kauno tarybos narius į Seimą, jei turi atsisakyti tarybos nario mandato ir jų vietą užima žemesnėse „Vieningo Kauno“ sąrašo pozicijose esantys asmenys. Taip nutiko 2016 m. į Seimą išrinktiems A. Papirtienei ir G. Vasiliauskui, kurie vos prieš metus (2015 m.) buvo su „Vieningu Kaunu“ išrinkti į miesto tarybą, tačiau pasirinko darbus tęsti sostinėje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.