R. Karbauskis savo vienmandatę atiduoda „Vieningam Kaunui“ – Kas vyksta Kaune

R. Karbauskis savo vienmandatę atiduoda „Vieningam Kaunui“

delfi.lt / Dalia Plikūnė 2020/07/10 16:10
DELFI nuotr.

Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis Kauno Šilainių vienmandatę, kurioje kandidatavo per praėjusius Seimo rinkimus, perleidžia „Vieningo Kauno“ kandidatei. Apie tai jis pranešė prieš Lietuvos valstiečių žaliųjų sąjungos Tarybos posėdį Naisiuose.

„Šitoje apygardoje aš nedalyvausiu tikrai, nes joje mano poziciją užims „Vieningo Kauno“ atstovė“, – sakė R. Karbauskis.

Platesnę informaciją partijos pirmininkas žada pateikti po posėdžio.

Per Tarybos posėdį Naisiuose LVŽS reitinguos savo sąrašą Seimo rinkimams.

S. Skvernelis išsakė savo kriterijus

Premjeras Saulius Skvernelis neatskleidė savo favoritų, kuriuos reitinguos sąrašui Seimo rinkimuose aukščiausiai, tačiau išsakė kriterijus, kuriais remsis.

„Manau, kad turėtų vertinti žmonių indėlį ir darbą Lietuvos valstybei, ypač tų, kurie jau parodė konkrečiais darbais, ką gali, yra išbandyti krizėse, turintis atsakomybę, patirtį. Tokių reikėtų tame sąraše“, – sakė S. Skvernelis.

Premjeras neatmetė, kad jis galėtų būti pirmas sąraše. Ar sutiktų jį vesti teigia pasakysiąs tada, kai pamatys rezultatą.

LVŽS tarybos posėdis Naisiuose / DELFI nuotr.

„Tai priklausys nuo to, kokia bus komanda. Manau, kad tai bus stiprus, patikimas sąrašas. Jeigu bus leista (o tai tik Lietuvos žmonės nuspręs) tęsti darbus, ištaisyti klaidas, kurios buvo padarytos, tai tą norėtųsi daryti su tvirta komanda, nesvyruojančia, turinčia patirtį, nes daugelis problemų, kurias patyrėme, buvo dėl to, kad tos patirties daugeliui frakcijos narių ir mums trūko“, – sakė S. Skvernelis.

A. Veryga norėtų, kad sąrašą vestų S. Skvernelis

LVŽS Tarybai priklausantis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga irgi tiesiogiai neatsakė į klausimą, kaip žada reitinguoti sąrašą.

„Aš tikrai nekomentuosiu, ką reitinguosiu. Pačius geriausius“, – su šypsena kalbėjo A. Veryga.

Paskui jis patikslino, kad kels tuos žmones, kurie daugiausiai dirba, buvo komandos žmonės, ir padėjo įgyvendinti esminius dalykus. Jam pačiam sakė, kad tiks bet kuri vieta.

A. Veryga taip pat atsakė, kad norėtų, kad S. Skvernelis, kaip ir per praėjusius rinkimus, vestų LVŽS sąrašą.

„Todėl, kad jis ir tada buvo, ir dabar yra lyderis, sėkmingai vadovavo Vyriausybei“, – kalbėjo ministras.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.