Vasaros sutiktuvės: kauniečiai kviečiami į gyvos muzikos koncertą

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Talentingos, gyvą muziką grojančios grupės ir didžėjų ritmai – į tokias vasaros sutiktuves kauniečius ir miesto svečius penktadienį kviečia koncerto organizatoriai. Pasak jų, karantino metu žmonės itin pasiilgo gyvos muzikos, o muzikantai – ryšio su klausytojais, todėl koncertas turėtų būti itin jaukus ir nuoširdus.

„Jokia transliacija per internetą ar televiziją nepakeis gyvo buvimo koncerte ir jo dalyvių sukuriamos bendros nuotaikos. Karantino metu muzikinis gyvenimas buvo sustingęs, todėl natūralu, kad tiek muzikos gerbėjai, tiek patys atlikėjai yra išsiilgę bendravimo. Tai yra pirmasis muzikantų pasirodymas po karantino pertraukos, todėl tikėtina, kad susitikimas bus jaudinantis. Gyvas vokalas, tikri instrumentai, scenos šviesos – sukursime ilgai lauktą gerą emociją ir įsimintiną vakarą“, – sakė renginį organizuojančios bendruomenės ATIK ESUP (kita puse) atstovas Rokas Baltūsis.

Kaip rašoma prekybos miestelio „Urmas“ pranešime žiniasklaidai, vyksiančiame vasaros atidarymo koncerte pasirodys talentingos kylančios grupės iš Alytaus ir Kauno: „Velvet“ bei „Pavadinimas progrese“.

Vasaros sutiktuvės prekybos miestelyje „Urmas“ / Organizatorių nuotr.

Abi grupės – ne tik nuolatiniai įvairių talentų konkursų dalyviai bei nugalėtojai. „Velvet“ pastaruoju metu išgarsino jų daina „Medžiai melagiai“, kurios vaizdo klipas „Youtube“ platformoje jau surinko gerokai virš milijono peržiūrų.

Pasak R. Baltūsio, koncerte skambėsianti gyva muzika bus lengva, atpalaiduojanti, šviesi, optimistiška – itin tinkama pirmajam išėjimui po karantino suvaržymų.

Po šio pasirodymo estafetę perims trys didžėjai: Rokas Bal, PET, Ben’as, kurių parinkti ritmai kurs taip pat pasiilgtą klubinę atmosferą.

Vasaros sutiktuvės prekybos miestelyje „Urmas“ / Organizatorių nuotr.

Dėl karantino apribojimų šis koncertas rengiamas kaip „drive in“, į kurį žiūrovai atvyksta ir jį stebi automobiliuose, bet dėl nuolat švelninamų sąlygų, reikalavimų būti tik automobilyje greičiausiai jau nebus.

Koncertas „Pasitinkame vasarą“ prekybos miestelio „Urmas“ aikštelėje vyks penktadienį, gegužės 29 d. Vartai automobiliams atidaromi 19 val., koncerto trukmė – nuo 20 iki 23 val.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Aleksote rastas sprogmuo – įvestas planas „Skydas“

Upelyje rasti itin svarbūs „Grill London“ finansinės aferos įkalčiai – plečiasi įtariamųjų ratas

Naujausi duomenys: per parą Lietuvoje nustatyti 3 koronaviruso atvejai

Priimtas Mobilumo paketas: Lietuvos vežėjų laukia naujos taisyklės (papildyta)

Oficialu: skiriasi dainininkė I. Zasimauskaitė ir krepšinio treneris M. Kiltinavičius

Kultūros ministras atskleidė, kada galėtų būti panaikintas žmonių skaičiaus ribojimas renginiuose

M. Grigonis ir L. Lekavičius atsispyrė vilionėms – vilkės Kauno „Žalgirio“ marškinėlius

Pasaulio sveikatos organizacijos atstovė: su koronavirusu reikės gyventi dar ne vieną mėnesį

Dėl netikėto radinio Kauno „Akropolio“ tualete – ikiteisminis tyrimas

Sinoptikai: prieš pat savaitgalį – malonūs orų pokyčiai