L. Norkevičienė, D. Zvonkus ir LSMU choras „Neris“ siunčia jausmingą žinutę kauniečiams – Kas vyksta Kaune

L. Norkevičienė, D. Zvonkus ir LSMU choras „Neris“ siunčia jausmingą žinutę kauniečiams

Stop kadras

Šiandien hitas „Noriu lėkt“ gimė iš naujo – jį, norėdami skleisti viltį ir šviesą, padėdami muzikos ir žodžių autoriaus kompozitoriaus Deivydo Zvonkaus, per pandemiją atgaivino Liepa Norkevičienė ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto akademinis choras „Neris“.

Idėja suburti akademinį chorą ir žinomą scenos atlikėją, dainininkę Liepą Norkevičienę klipui sukurti kilo norint padėti šiandien visiems pasijusti stipresniems, pozityvesniems, tikintiems. Tiesa, Liepą Norkevičienę choras pažino prieš dvejus metus TV filmavime, tuo metu jie taip pat atliko kūrinį „Noriu lėkt“.

„Dabar, per pandemiją, choras patiria nemažus išbandymus – reikia išlaikyti dainavimo įgūdžius, bendruomeniškumą, visa tai reikia daryti nuotoliniu būdu. O toks projektas gimti privalėjo – esame bendruomenė, kuri reaguoja į šiandienos aktualijas ir jaučia pareigą imtis veiksmų“ – sako choro vadovas Tomas Lapinskas.

„Šiandien, kaip parašyta dainos tekste, turbūt ne vienam galvoje ir širdyje siaučia audros ir užplūsta nerimas. Būtent dėl to susivienijome skleisti gražią žinutę – raginame visus galvoti apie šviesų rytojų, neprarasti vilties, norėti kilti, skristi. Juk negandos pasibaigs ir ateis gražus rytojus.

O visa tai svarbu ir mums, kaip kolektyvui, filmuodami ir dainuodami, nors ir ne šalia vienas kito, galėjome jaustis vieningi, nes mus ir jungia daina. Visi noriai kibo į darbą ir sukūrėme didelį stebuklą. Kiekvienas kupinas nuoširdumo.

O šypsena veide nedingsta, supratus, jog neatlygintinai prisidėjo Liepa ir kompozitorius Deivydas Zvonkus, sukūręs naują aranžuotę bei vykdantysis prodiuseris Rolandas Garcia“ – teigia idėjos autorius Laurynas Maciulevičius.

Liepai Norkevičienei žinia buvo maloni – atlikėjai dainos žodžiai itin artimi. „Atvykau į įrašų studiją pas dainos autorių Deivydą Zvonkų ir su dideliu džiaugsmu vėl uždainavau. Dabar veikla kiek sustojusi, tai tiesiog dieviškas malonumas vėl dainuoti“ – šypsosi Liepa Norkevičienė.

Choro nariai – būsimi ir esami gydytojai, slaugytojai, farmacininkai, veterinarinės medicinos gydytojai. Šiuo metu visi jie išsibarstę po visą Lietuvą, tad, atrodo, visus suburti nemažas iššūkis.

Tačiau, pasirodo, užteko kelių žinučių ir choro nariai jau laikydami filmavimo priemones rankose išlėkį į savo kaimų, miestų žymias bei gražias vietas sudainuoti „Noriu lėkt“.

LSMU akademinis choras įkurtas 1925 m. 2005-aisiais, po 10 metų pertraukos, choras „Neris“ buvo atkurtas dabartinio choro vadovo Tomo Lapinsko iniciatyva.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.