Šventėms po 20 valandos apsirūpinusio kauniečio ieško policija – Kas vyksta Kaune

Šventėms po 20 valandos apsirūpinusio kauniečio ieško policija

Kauno apskrities VPK nuotr.

Prieš pat didžiąsias metų šventes apšvarinta Taikos prospekte esanti parduotuvė. Kaip skelbia Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK), pavogti trys degtinės buteliai – ieškomas vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuotas jaunuolis.

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet praėjusių metų gruodžio 23 d., apie 20.20 val., Taikos prospekte iš parduotuvės buvo pasisavinti trys buteliai degtinės. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Asmenis, atpažįstančius šį vyrą ar žinančius jo buvimo vietą, ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kauno apskrities VPK telefonais (8 700) 64840, (8 37) 303450 arba rašyti el. paštu viktorija.varpuliene@policija.lt.

Kauno apskrities VPK Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl vagystės.

Už šią nusikalstamą veiką numatyta bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokurorai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA