Į Kauno „Akropolį“ sulėkė gausios ugniagesių pajėgos (dar papildyta) – Kas vyksta Kaune

Į Kauno „Akropolį“ sulėkė gausios ugniagesių pajėgos (dar papildyta)

Skaitytojų nuotr.

Penktadienio vakarą – aliarmas Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“. Liudininkai praneša, kad čia suvažiavo keli ugniagesių ekipažai.

„Kas vyksta prie „Akropolio“? Penkios gaisrinės susirinkusios“, – apie 20 val. teiravosi portalo skaitytojai, užfiksavę sujudimą pietinėje automobilių stovėjimo aikštelės pusėje.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistu, šis nurodė, kad iškvietimas gautas „Akropolio“ patalpose pajautus dūmų kvapą.

Pašnekovo teigimu, pavojaus nėra, dūmų šaltinis kol kas nenustatytas, vykdoma žvalgyba. Prie prekybos centro šiuo metu budi trys autocisternos.

Papildyta 20.52 val.

Kiek vėliau atsiųstose skaitytojų nuotraukose matyti, kad gaisrininkai pasinaudoję kopėčiomis kilo virš „Akropolio“ stogo. Ugniagesių pajėgų valdymo specialistas patikslino, kad pastatas išnaršytas, tačiau kvapo šaltinio nerasta.

Pajėgos iš prekybos centro jau atšauktos, pranešimas įvertintas kaip nepagrįstas.

Papildyta 21.39 val.

Kauno „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare nurodė, kad penktadienio vakarą, apie 20 val., „Akropolio“ klientas, trečiame prekybos centro aukšte užuodęs dūmus primenantį kvapą, iškvietė gaisrinės tarnybą.

„Su atvykusiais pareigūnais atidžiai patikrinome ir prekybos centro patalpas, ir parkavimo aikštelę. Nei dūmai, nei jų šaltinis nebuvo užfiksuoti, iškviestos tarnybos pagalbos neprireikė. Dėkojame klientui už atsakingą požiūrį bei atsiprašome už sukeltus nepatogumus, – aiškino B. Levenauskienė.

Prekybos centro saugumui užtikrinti skiriame didelį dėmesį. Kas mėnesį atliekame priešgaisrinių sistemų patikrinimą, kasmet įgyvendiname planinį patikrinimą, kurio metu valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai tikrina priešgaisrinę pastato būklę. Kas dvejus metus atliekame priešgaisrines pratybas, kurių metų teorinės žinios yra išbandomos praktiškai.“

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.